Ubezpiecz mieszkanie już od 1 zł dziennie

ubezpiecz dom lub mieszkanie za 1 złNa temat ubezpieczeń i polis ubezpieczeniowych pisaliśmy na naszym serwisie już dość sporo, dużo osób jest zainteresowanych ubezpieczeniem własnego domu lub mieszkania. Wiadomo na siły natury nic się nie da poradzić, ale straty związane z burzami i innymi nieprzewidzianymi zdarzeniami możemy zrekompensować przy pomocy polis ubezpieczeniowych.

Jedną z liderów firm ubezpieczeniowych jest Aviva, sporo pisaliśmy na temat promocji organizowanych przez tą firmę, a nawet zdarzył się konkurs. Dziś zaś mamy dla was kolejną promocje zorganizowaną przez Avivę, chyba nie musimy nikomu tłumaczyć czym owa firma się zajmuje, bo zapewne większość z was wie.

Promocja, Aviva polisa mieszkaniowa już za 1 zł dziennie, na czym polega?

Jeżeli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem własnego mieszkania lub domu, od zdarzeń losowych typu powodzie, pożary itp. To postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami. Pierwsze co musisz uczynić to, przejść na witrynę firmy, a następnie dokonać zapisu, poprzez wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego. Dzięki temu formularzowi, odezwie się do ciebie konsultant od firmy Aviva i przedstawi atrakcyjną ofertę dotyczącą ubezpieczenia własnego mieszkania lub domu. Za udział i kontakt konsultanta nic nie płacisz, a pomoże ci to przy wyborze polisy i ocenieniu, czy ci się to opłaci.

Co zyskasz korzystając z tej promocji?

Pierwsze co zyskujesz to czas, ponieważ konsultant sam się do ciebie odezwie. Drugą rzeczą jaką zyskasz to pieniądze, zaś trzecia rzecz to masz możliwość ubezpieczenia swojego bagażu do 1000 zł wartości za darmo. Według nas, oferta ta jest dość atrakcyjna, ale po więcej szczegółów musisz się już sam pofatygować i to do ciebie należy decyzja, jaką polisę wybrać.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments