Układanki-nauczanki w promocji dla twojego dziecka

zabawki edukacyjne dla dzieciMasz własną pociechę, która niedługo ma iść pierwszy raz do szkoły? Boisz się że twoje dziecko może sobie nie radzić w szkole i wśród rówieśników? Chciałabyś by twoje dziecko przez zabawę zdobyło wiedzę i rozwijało się intelektualnie?

Jeżeli tak to zachęcamy cię do skorzystania z promocji firmy Editions Atlas S.A, firma ta zajmuje się produkcją i sprzedażą zabawek edukacyjnych dla dzieci. Dzięki takim przedmiotom twoje dziecko bawi się i zdobywa początkową wiedzę o świecie. Zabawki edukacyjne łączą przyjemność z pożytecznością, dziecko bawiąc się poznaje litery, cyfry, a także uczy się czytać i wiele więcej. Nauka przez zabawę jest przez dziecko bardziej akceptowalna niż standardowa nauka typu kucie na pamięć liter lub uczenia się na siłę czytać. Przez zabawę dziecko chętniej chce poznawać kolejne zagadnienia i jest ciekawsze świata. W związku z tym mamy dla ciebie doskonałą promocję, stworzoną dla twojego dziecka, jeżeli chcesz zadbać o to by twoje dziecko chętniej przyjmowało wiedzę to zapraszamy cię do skorzystania z oferty.

Układanki-nauczanki, promocja + 4 prezenty!

Tak jak wcześniej pisaliśmy promocja dotyczy zabawek edukacyjnych dla dzieci, zabawki te są w bardzo atrakcyjnej cenie, więc jeżeli chcesz skorzystać z promocji to postępuj zgodnie z naszymi wskazaniami. Pierwszą rzeczą jest przejście na witrynę firmy Editions Atlas S.A, a następnie zamów układankę składającą się z 60 kart edukacyjnych w cenie 16,90 zł. Cena nie jest wygórowana, a w zamian tego otrzymasz jeszcze 4 prezenty. Następnie poczekaj na kuriera z paczką i baw się ze swoim dzieckiem.

Korzyści z promocji Układanki-nauczanki?

Jedną i chyba najważniejszą korzyścią jaką otrzymasz to rozwój intelektualny twojego dziecka, dzięki tym zabawkom twoje dziecko pozna litery, cyfry i po części świat. Dodatkowo do zamówionego zestawu otrzymasz 4 prezenty w postaci Pudełka z przekładkami, poradnik dla rodziców, maskotkę Koala i miarkę Żyrafa. Za niską cenę możesz dać swojemu dziecku zabawkę, a jednocześnie naukę w jednym.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments