UPC Internet, telewizja, telefon z tańszą instalacją i aktywacją

UPC internetUPC firma dostarczająca rozwiązania telekomunikacyjne takie jak telefon, Internet oraz telewizję, wprowadziła do swojej oferty tańszą instalację i aktywację swoich usług.
Obecnie jest to chyba jedyna firma, która udostępnia tak wysokie prędkości Internetu w bardzo atrakcyjnej cenie dla swoich klientów, wliczając w to jeszcze telefon i telewizję w jednym pakiecie.

Instalacja i aktywacja usług w UPC taniej!

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty UPC i mieszkasz w terenach gdzie UPC ma swój zasięg, to weź pod uwagę tą promocję. Jedynie dzięki zamówieniom przez Internet, oszczędzisz na instalacji i aktywacji Internetu i telewizji w swoim domu, a także dostaniesz inne gratisy do abonamentu.

Promocja na Internet, telewizję i telefon w UPC!

Jeżeli zamówisz Internet, telewizję oraz telefon online, to otrzymasz niższą cenę instalacji i aktywacji usługi UPC. Dodatkowo, dostaniesz 2 miesiące mniejszy abonament w wysokości 89 zł, 240 darmowych minut na rozmowy telefoniczne oraz od 119 do 154 kanałów telewizyjnych w tym 26 i 32 kanały w jakości HD.
Dużą zaletą UPC jest szybkość łącza internetowego, bo sięga ono nawet do 250 Mb/s, dzięki takiej szybkości szybko pobierzesz nawet ogromne pliki.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments