Upominki do każdego zakupu w drogerii Yves Rocher

Yves Rocher promocjeNa temat drogerii i zakupów markowych kosmetyków pisaliśmy już wiele razy na łamach naszego serwisu. Ponieważ zapotrzebowanie na dobrej jakości kosmetyki za niewielką cenę jest coraz większe, postanowiliśmy i dziś opisać kolejną edycje promocji od drogerii Yves Rocher.

Jest to już czwarta z kolei edycja wymiany upominków do każdego zakupu w drogeriach Yves Rocher, która pozwala dla każdego klienta zaoszczędzić pieniądze i otrzymać gratisowo fajne gadżety i kosmetyki. Wyobraź sobie iż kupujesz np. krem do rąk lub twarzy i w zamian za to iż coś kupiłeś otrzymujesz prezent w postaci maseczki do twarzy. Dzięki temu za niską cenę uzyskujesz dwa produkty, których możesz używać aż do ich wyczerpania. Następnie idziesz znowu do drogerii kupujesz znowu krem i otrzymujesz kolejny jakiś inny, tym razem upominek. Można tak robić zyskując dodatkowe, darmowe produkty aż skończy się promocyjna oferta.

Jak otrzymać prezent do każdego zakupu w drogerii?

Otóż promocja którą opisujemy jest zorganizowana za pośrednictwem sklepu internetowego Yves Rocher, jednak żeby wziąć w niej udział należy przejść na witrynę drogerii i zakupić jedną lub kilka rzeczy dostępnych w ofercie. Kupujesz to czego potrzebujesz, nic na siłę, a następnie wybierasz darmowy prezent który otrzymasz gratis do swojego zamówienia. Jest to proste i przyjemne, a robienie zakupów w ten sposób nie sprawi ci dużo problemów i nie zajmie sporo czasu.

Jakie upominki mogę otrzymać w promocji Yves Rocher?

Średnio co miesiąc zmieniają się rodzaje prezentów rozdawane do zamówień przez drogerię Yves. Dzisiejszymi prezentami jakie możesz otrzymać do zamówienia są 2 prezenty. Prezent 1 z pośród trzech proponowanych to:
Komplet dwóch kubków
Maseczka peel off zwężająca pory + Maseczka do twarzy z sokiem z cytryny
Prezent niespodzianka
Trzeci wariant to zazwyczaj prezent niespodzianka, losowo wybierany produkt kosmetyczny wkładany do paczki z zamówieniem.
Drugi prezent to parasol w kwiatki, jednak żeby go otrzymać trzeba zrobić zakupy za minimum 79 złotych. Oferta promocyjna została zorganizowana z myślą o kobietach i jak na razie cieszy się ogromną popularnością.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments