Uśmiech na Medal, wygraj bony na konsultacje stomatologiczne

konkurs Usmiech na MedalCiekawy konkurs internetowy, który trwa na portalu społecznościowym Facebook i dotyczy zdrowych zębów i pięknego uśmiechu, został stworzony przez kampanie społeczną Uśmiech na Medal.

Uśmiech na Medal konkurs fotograficzny na FB!

Konkurs polega na wysłaniu zdjęcia zrobionego przez uczestnika konkursu – fotografia powinna przedstawiać uśmiech, może on być stworzony z przedmiotów np. owoców, piłek, kartonów… czy też dostrzeżony w naturze – stawiamy na kreatywne myślenie i spostrzegawczość! Zdjęcia dodawać można za pomocą aplikacji na Facebooku, a każdy z uczestników może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia w pierwszym etapie konkursu.

Wygraj bony na konsultacje stomatologiczne!

W trakcie trwania konkursu kampania Uśmiech na Medal będzie przyznawać bony na konsultacje ortodontyczne w najbliższym gabinecie w regionie zwycięzcy. Spis gabinetów biorących udział w akcji znajduje się na stronie kampanii Uśmiech Na Medal.
Co dwa tygodnie do wygrania jest 5 bonów na konsultacje stomatologiczne. Łącznie bonów do wygrania jest aż 50, a ich łączna wartość to 5000 złotych.
W drugim etapie spośród dotychczasowych zwycięzców wytypowana zostanie jedna osoba, która otrzyma nagrodę główną. Na finał przygotowane jest 4000 złotych, które zostaną przeznaczone na rozpoczęcie leczenia ortodontycznego zwycięzcy.
Konkurs trwa od 19 listopada 2013r. do 21 kwietnia 2014 roku, do godziny 12:00.
O konkursie powiadomił nas pan Roch S, dziękujemy za zgłoszenie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments