Uzyskaj nawet 20% rabatu na zakupy oryginalnych ubrań w Labelsshop

Labelsshop rabatZa niecałe 13 dni ma zostać otwarty nowy internetowy sklep z markową odzieżą dla mężczyzn i kobiet, już teraz właściciel sklepu zorganizował bardzo fajną akcję promocyjną, dzięki której można dostać dość wysokie rabaty na zakupy w sklepie Labelsshop.

Labelsshop tak właśnie nazywa się nowy sklep z odzieżą, który ma zostać niebawem otwarty, sklep jest internetowy, dzięki czemu będziesz mogła zrobić zakupy przez Internet nie wychodząc z domu.
Już teraz wejdź na stronę sklepu i uzyskaj nawet do 20% zniżki na zakupy w sklepie z ubraniami Labelsshop.

Jak uzyskać zniżkę na zakupy ubrań w Labelsshop?

To bardzo proste, wystarczy, że wejdziesz na witrynę sklepu, a następnie odbierzesz należny ci rabat. W tym celu kliknij w guzik „Chcę odebrać rabat”, który znajduje się na stronie głównej. W następnej kolejności wypełnij prosty formularz, który uprawni cię do odbioru rabatu na zakupy w Labelsshop. Dzięki temu rabatowi będziesz mogła oszczędzić na zakupach nawet 20% ceny.

Ile zniżki otrzymasz po odebraniu rabatu?

To ile zniżki będzie ci przysługiwać, zależeć będzie od tego ile dni będziesz miała stażu w nowym sklepie z odzieżą oryginalną Labelsshop. Staż ten zależy od tego ile dni minęło od twojego zgłoszenia się po rabat. Maksymalnie można otrzymać nawet 20% rabatu na zakupy.
Tuż po rejestracji, otrzymasz 5% rabatu a z każdym dniem sukcesywnie rabat będzie się zwiększał o kilka procent: 5, 7,5, 10, 12,5, 17,5 i 20%, Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela, to ile zniżki zostanie ci na koniec zależy od tego ile dni zostało do otwarcia sklepu, więc najlepiej jest zgłosić się po rabat od razu i nie tracić cennych dni, tak by rabat był większy, a przyszłe zakupy tańsze.
W sklepie tym za rabat kupisz taniej każdy produkt z asortymentu sklepu po jego oficjalnym otwarciu, ubrania te będą w 100% oryginalne i znanych Marek, więc dlatego warto odebrać rabat, by zaoszczędzić na zakupach jak najwięcej.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments