Vectra Internet i telewizja za 50 zł

Vectra promocja na internet i TVSzukasz dobrej oferty Internetu z telewizją na zimę? Nie lubisz nudzić się w zimowe wieczory? Jeżeli tak, to od jakiegoś czasu firma Vectra zorganizowała bardzo ciekawą ofertę na Internet i TV w jednym. Dzięki tej ofercie zaoszczędzisz pieniądze, bo wydasz o wiele mniej niż w innych sieciach oferujących telewizję i Internet.

Nowa oferta Vectry nosi nazwę „Nie ma Lipy”, hasło te jest ściągnięte od znanego kulturysty Roberta Burneiki, jednak nie to jest w tym wszystkim najważniejsze, ponieważ w tej ofercie liczy się cena, jakość i szybkość Internetu jaki otrzymasz korzystając z oferty.

Jak skorzystać z oferty Vectry „Niema Lipy”?

Jeżeli chcesz z tej oferty skorzystać, możesz to zrobić telefonicznie lub przez Internet. Jeżeli wybierzesz drogę internetową, to wystarczy że przejdziesz na witrynę firmy Vectra, a zrobisz to dzięki naszej stronie, kolejno wypełnisz prosty formularz, który ci umożliwi kontakt z konsultantem firmy. Po konsultacji z przedstawicielem Vectry, podejmiesz decyzję czy chcesz skorzystać z owej oferty. Pamiętaj że nie płacisz za poznanie szczegółowych warunków oferty, czyli krótko, nie ponosisz żadnej opłaty za wypełnienie tego formularza.

Jakie korzyści są z wzięcia oferty na telewizję i Internet w Vectra?

Ważną i bardzo korzystną sprawą jest to, iż po skorzystaniu z oferty otrzymasz bardzo szybki Internet o łączu 10 Mb/s, za który zapłacisz jedynie 1 zł przez cały rok. Do tego otrzymasz pakiet telewizyjnyPakiet Złoty” który kosztuje 49 złotych. W pakiecie tym znajduje się dużo kanałów tematycznych, ogólno tematycznych, i rozrywkowych w jakości HD. Naszym zdaniem jest to dobra oferta, jedną wadą jest to że nie wszędzie można dostać tą usługę. Usługa ta powinna być dostępna w największych miastach w Polsce, jednak warto sprawdzić czy u ciebie też jest ona dostępna.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments