Vectra telewizja z Internetem w promocyjnej cenie

vectra internet i telewizjaOd pewnego czasu w sieci jak i w telewizji, można zaobserwować promocję na Internet i telewizję cyfrową od firmy Vectra. Czasy wolnych łączy internetowych już minęły, teraz możemy nastawiać się na to, że szybkości Internetu będą rosły w Polsce z każdym rokiem, jak nie miesiącem.

Operatorów telewizyjnych i internetowych na rynku jest zatrzęsienie, co daje dla klienta wolną rękę wyboru dowolnej usługi w dowolnie wybranej firmie. Często staramy się wybierać jak najtańsze oferty, o jak najlepszej szybkości. Nie jest to niczym dziwnym, czym szybszy Internet, tym lepszy komfort korzystania z sieci, tak samo jest z telewizją, czym więcej kanałów, tym większy wybór i więcej ciekawych programów.
Firma Vectra zorganizowała promocję na telewizję z Internetem za 50 zł, więc jeżeli szukasz dobrej oferty na zakup obydwu opcji, to przyjrzyj się tej ofercie promocyjnej.

Promocja Vectry telewizja z Internetem!

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji na Internet i telewizję od Vectry, to musisz wykonać jedno bardzo proste zadanie, by otrzymać więcej informacji na temat oferty promocyjnej. Najpierw musisz przejść na witrynę promocyjną Vectra, a następnie wypełnić prosty formularz kontaktowy. Dzięki temu odezwie się do ciebie konsultant i przedstawi szczegółową ofertę promocyjną. Pamiętaj by formularz wypełnić poprawnie, bo w innym wypadku nie skontaktuje się z tobą przedstawiciel firmy.

Korzyści z promocji Vectry?

Jeżeli zdecydujesz się na wybranie owej promocji, to otrzymasz:
Telewizję cyfrową pakiet TV złoty HD za 49 złotych
Internet 10 Mb/s za jedyne 1 złoty
Niska cena obu usług daje spore możliwości, szybkie pobieranie z Internetu multimediów bez limitu transferu, oraz oglądanie sporej ilości kanałów w jakości HD. Oferta jest naprawdę godna uwagi i należy ją rozważyć przed zakupem.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments