Vip Card zniżki do ponad 1400 sklepów

Polska karta rabatowaChciałbyś posiadać zniżki do każdego sklepu w jakim robisz zakupy? Chciałbyś korzystać z rabatów w każdej restauracji, pizzerii w twoim mieście? Jeżeli tak to uważnie przeczytaj ten artykuł, ponieważ dzięki niemu dowiesz się w jaki sposób otrzymać zniżki na zakupy, towary i inne rzeczy.

Wyobraź sobie iż zachodzisz do Pizzahut lub Tesco, wybierasz towary i produkty na dość sporą kwotę pieniędzy i płacisz za nie ze zniżką, za pomocą specjalnej karty Vip. Dzięki której oszczędzasz 85% sumy którą byś wydał bez zniżki. Robiąc zakupy każdego dnia przez cały rok oszczędzasz bardzo dużą kwotę pieniędzy. Daje ci to możliwość dużej oszczędności i wydawania pieniędzy także na inne potrzeby.

Czym jest Vip Card?

Vip Card jest to karta vipowska, dzięki której oszczędzisz bardzo dużą ilość pieniędzy na codziennych zakupach. Kartę tą obsługuję aż 1400 sklepów i firm na terenie całej polski. Dzięki tej karcie zrobisz zakupy w większości sklepów, restauracji i innych firm o 85% taniej.

Jak zamówić kartę Vip Card?

To bardzo proste, przejdź na witrynę producenta karty, możesz to zrobić dzięki naszej stronie, następnie wypełnij poprawnie prosty formularz i zamów. Jedyna opłata jaką ponosisz przy zamawianiu karty to opłata za dostarczenie karty do ciebie przez kuriera lub pocztę, wynosi ona 19,90 zł. Jest to niska cena, a karta zwraca się już po pierwszych zakupach ze zniżką.

Jakie zalety są z posiadania karty Vip Card?

Polska karta rabatowa, daje możliwość zakupu zarówno pizzy, samochodu czy możliwość wyremontowania mieszkania. Mówiąc wprost dzięki tej kardzie możesz dokonać zakupów ze zniżką prawie wszędzie.
Posiadając kartę otrzymujesz:
Zniżki nawet do 85% na zakupach
365 dni ważności karty
Około 1500 sklepów i firm obsługujących kartę, u których uzyskasz stały rabat
Możliwość zgłaszania firm i sklepów w których chciałbyś kupować taniej
Ekskluzywne wydanie karty w formie plastikowej
Prostotę działania, wystarczy pokazać kartę i otrzymujesz zniżki na zakupiony towar
Tych zalet oczywiście jest jeszcze więcej, ale my wymieniliśmy tylko te najważniejsze które są według nas najistotniejsze. Więc jeżeli chcesz posiadać taką kartę, to nie czekaj zgłoś się po nią i oszczędzaj.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments