Virgin Mobile 19 groszy za minutę do wszystkich sieci

sieć Virgin MobileOstatnio w Polsce pojawił się nowy operator sieci komórkowej o nazwie Virgin Mobile. Firma Virgin jest znana na całym świecie, szczególną sławę przyniosła jej wytwórnia płytowa Virgin Records, założona przez Richarda Bransona. Teraz Virgin wchodzi do Polski jako operator komórkowy, który daje atrakcyjne stawki na połączenia i smsy oraz mmsy, dla każdego kto chce przejść do nowego operatora, czyli Virgin Mobile.

Czy warto przejść do Virgin Mobile?

Naszym zdaniem oferta jest interesująca, na pewno daje możliwość oszczędzenia na rozmowach telefonicznych i smsach, sieć ta powstała z myślą o młodych osobach, które kochają muzykę, więc nic dziwnego iż to właśnie młodzież jest głównym celem firmy. Sieć Virgin Mobile sprzedaje doładowania za pomocą Internetu, więc jeżeli chcemy doładować konto w telefonie, musimy koniecznie przelewać pieniądze z konta, by móc rozmawiać i smsować. Jednak dużym plusem są niskie stawki na połączenia i smsy. Dodatkowo do każdego doładowania w Virgin Mobile otrzymuje się 50% więcej na swoje konto w telefonie, co jest bardzo fajnym dodatkiem, ponieważ większa kasa na koncie powoduje to że możemy jeszcze więcej smsować i rozmawiać ze swoimi znajomymi.

Jakie stawki daje Virgin Mobile?

Stawki za połączenie do wszystkich sieci wynoszą 19 groszy za minutę, za smsa 12 groszy, za mms 25 groszy. Jeżeli chodzi o Internet i korzystanie z niego na tabletach, czy też w telefonach i smartfonach to kosztuje on 1 grosz za 5 KB użytego transferu, co powoduje jednak iż z Internetu nie skorzystamy sobie zbyt dużo czasu. Niema też żadnych pakietów internetowych typu 5 zł = 100 mb transferu, tak jak np. w sieci Plus, czy Orange. Niewątpliwie jest to jedna z wad, ale jeżeli telefon służy nam głównie do dzwonienia i smsów, to jest to jednak konkurencja dla innych sieci komórkowych w Polsce. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej informacji na temat Virgin Mobile lub przenieść się do niej, to przejdź na witrynę sieci. Zrobisz to dzięki naszej witrynie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments