Virgin Mobile 365 dni ważności konta po każdym doładowaniu

Virgin Mobile doładowaniaSzukasz sieci telefonii komórkowej, która oferuje długie okresy przedłużania ważności konta po doładowaniu? Jeżeli tak, to teraz możesz przejść do sieci Virgin Mobile, która to oferuje po każdym doładowaniu nie tylko więcej pieniędzy na koncie o 50% ale także 365 dni ważności każdego konta po każdym doładowaniu.

Długi okres ważności konta karty SIM jest bardzo dobrym ukłonem ku klientom, mało który operator stosuje taką metodę w swoich ofertach. Dzięki Virgin Mobile nie będziesz musiał się martwić, że nieoczekiwanie zostanie ci zablokowane konto, jeżeli nie doładujesz. Tym samym możesz doładowywać konto kiedy tylko będziesz miał na to ochotę, a dzwonić i odbierać połączenia będziesz mógł każdego dnia przez cały rok.

Jak zakupić kartę SIM sieci Virgin Mobile?

Jeżeli chcesz przejść do nowej sieci komórkowej, w tym przypadku Virgin Mobile, to wystarczy że przejdziesz na stronę sieci i zamówisz sobie swój starter. Startery można zakupić w sieci i taki właśnie sposób polecamy, jest to wygodny sposób, a zarazem szybki. Następnie po otrzymaniu własnego startera Virgin, należy doładować konto dowolną kwotą, by mieć je ważne przez okres 365 dni od daty doładowania.

Czy warto zakupić starter Virgin Mobile?

Tak, naszym zdaniem oferta Virgin Mobile jest atrakcyjna, zwłaszcza dla tych osób które lubią sporo rozmawiać i pisać smsów. Ceny minut i smsów są porównywalne z cenami większych operatorów, nie należy także zapominać iż firma Virgin jest znana na całym świecie, a zwłaszcza dzięki wytwórni płytowej. Firma ta zajmuje się praktycznie każdą dziedziną życia i została założona przez znanego biznesmena Richarda Bransona. Virgin Mobile jest zaufaną marką, która powoli buduje swoją markę w Polsce, a już teraz zdobyła sporą ilość użytkowników, dzięki intensywnej promocji. Możesz też poczytać inny wpis na naszej stronie dotyczący tej sieci, jeżeli chcesz poznać oficjalny cennik Virgin Mobile.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments