Virgin Mobile darmowy Internet do końca roku

Virgin Mobile darmowy internetOstatnio pisaliśmy o sieci Virgin Mobile, dziś także napiszemy, ponieważ sieć ta oferuje kolejną bardzo ciekawą ofertę promocyjną jeżeli chodzi o Internet mobilny w twoim telefonie. oferta jest ciekawa ponieważ żaden inny operator sprzedający startery na kartę nie wpadł na podobny pomysł.

Virgin Mobile zachwyca, teraz możesz doładować konto za minimum 30 zł, a w zamian tego otrzymasz do końca roku darmowy pakiet internetowy, który możesz wykorzystać na dowolne przeglądanie Internetu nie martwiąc się już o koszty. Jest to bardzo dobry sposób na przyciągnięcie uwagi klientów, a zarazem ukłon w ich stronę. Sieć ta pokazuje że klient dla niej jest bardzo ważny.

Jak otrzymać darmowy pakiet internetowy w Virgin Mobile?

Każdy kto skorzysta z oferty do dnia 16.12.2012 roku, otrzyma darmowe pakiety transferu danych na wykorzystanie. Jeżeli i ty chcesz taki pakiet internetowy, to wystarczy że przejdziesz do sieci Virgin Mobile lub kupisz starter, kartę SIM, którą doładujesz za minimum 30 zł. Doładować ją możesz online, dzięki czemu otrzymasz do końca roku darmowe pakiety danych na przeglądanie Internetu w swoim telefonie lub tablecie.

Jakiej wielkości otrzymasz pakiet internetowy za darmo?

Jeżeli kupisz kartę i doładujesz, to otrzymasz do końca roku pakiety internetowe o wielkości 250 MB, taka wielkość pakietu spokojnie wystarczy na przeglądanie Internetu w twoim telefonie lub tablecie, tym bardziej iż, będziesz mógł korzystać z kilku pakietów o tej samej wielkości danych do końca roku. Dodatkowo kupując starter otrzymasz także tanie rozmowy i smsy, oraz 50% więcej do każdego doładowania. Oferta Virgin Mobile teraz jest bardzo atrakcyjna i jeszcze bardziej robi się konkurencyjna dla innych sieci komórkowych. Z pewnością nie jest to ostatnia promocja tej firmy, więc niebawem możemy spodziewać się kolejnego świetnego pomysłu, który przyciągnie jeszcze większe grono użytkowników sieci.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments