WWF Godzina dla ziemi weź udział w akcji

godzina dla ziemi WWFPlaneta Ziemia to jedno z najpiękniejszych miejsc we wszechświecie, jednak ludzie strasznie niszczą przyrodę. Zanieczyszczają naszą planetę, dzięki czemu następuje globalne ocieplenie klimatu, co ma wpływ na wiele gatunków zwierząt i roślin, a także na nas samych.

Prawdę mówiąc ludzie sami sobie szkodzą, produkując bardzo duże ilości toksycznych gazów i dwutlenku węgla. Niestety nasza gospodarka, gospodarka całego świata prowadzi do drastycznych zmian na Ziemi, które mają wpływ na całą naszą planetę.
Organizacja WWF zorganizowała akcję, dzięki której chce pokazać w jaki sposób możemy zadbać o naszą ziemię.
WWF to światowy fundusz na rzecz przyrody, to także bardzo znana organizacja ekologiczna. Akcja zorganizowana przez WWF nazywa się „Godzina dla Ziemi” i jest organizowana co roku. WWF daje ci możliwość uczestniczenia w akcji „Godzina dla Ziemi” i dołączenia do 11064 społeczności która z dnia na dzień się powiększa. Dołącz i ty!

Jak dołączyć do akcji „Godzina dla Ziemi”?

Jeżeli chcesz dołączyć do akcji zorganizowanej przez WWF, to wystarczy że przejdziesz na stronę WWF i klikniesz na przycisk „Włącz Się”, następnie dokonaj rejestracji i potwierdź swój udział w akcji.
Pamiętaj w akcji bierzesz udział za darmo, za dołączenie do grupy nic nie płacisz, a tym samym wspomagasz ziemię. W akcji „Godzina dla Ziemi” biorą udział znani ludzie, aktorzy, dziennikarze, artyści, tacy jak: Agnieszka Szulim, Michał Piróg, Kinga Rusin, Piotr Najsztub, Katarzyna Tusk i wiele innych znanych osobistości.

Na czym polega akcja „Godzina dla Ziemi”?

Akcja jest banalnie prosta, co roku miliony ludzi na całym świecie, biorący udział w akcji gaszą światło w symbolicznym geście dla ziemi. Akcja ta odbędzie się już za tydzień w sobotę 23 marca 2013 roku, o 20:30 zgaś światło i ty włącz się do zmian.
My w 100% popieramy takie akcje i także dołączamy się do niej z przyjemnością. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji, to po prostu kliknij w niebieski guzik dostępny na naszej stronie i dołącz do WWF Godzina dla Ziemi.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments