Wybierz najlepszy telefon i wygraj

konkurs smartfonyPopularny internetowy konkurs powrócił z nowymi nagrodami, serwis Wygrywasz, zorganizował kolejną edycje konkursu dotyczącą telefonów i smartfonów.
Poprzednie edycje tego konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem internautów, a z pewnością ta edycja jeszcze bardziej będzie popularniejsza od poprzednich.

Konkurs zorganizowany przez serwis Wygrywasz, ma na celu wyłonienie najlepszego smartfona, który jest na rynku i to internauci mają wybrać jaki telefon jest według ich najlepszy. Za udział w konkursie są przewidywane drogocenne nagrody w postaci telefonów i smartfonów.

Jak wygrać smartfon w konkursie Wygrywasz?

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie internetowym Wygrywasz, to przejdź na witrynę konkursu, a następnie wybierz jeden z trzech telefonów jaki według ciebie jest najlepszy na rynku. W kolejnym kroku zapisz się w konkursie wypełniając poprawnie formularz konkursowy, dzięki któremu podczas losowania będzie wiadomo do kogo wysłać nagrody. Ważne, by formularz został wypełniony poprawnie, ponieważ dane te są potrzebne do odbioru nagród.

Jakie smartfony można wygrać w konkursie Wygrasz?

Jeżeli weźmiesz udział w konkursie internetowym Wygrasz, to otrzymasz szanse zdobycia jednego z trzech smart fonów, jeżeli zostaniesz wylosowany jako zwycięzca, otrzymasz smartfon, który według ciebie jest najlepszy.
Do wygrania są:
Nokia Lumia 920
Samsung Galaxy S3
iPhone 4s
Z pośród tych trzech telefonów wybierz według ciebie najlepszy, a być może staniesz się jego posiadaczem i to całkowicie za darmo. Konkurs jest darmowy i trwa do odwołania przez organizatora, organizatorem konkursu jest firma Schober Information Group Polska, która administruje serwis Wygrywasz.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments