Wygraj 1000 litrów paliwa do własnego samochodu

konkurs paliwo BPPrzedstawiamy ci kolejny konkurs internetowy w którym to można wygrać nagrody w postaci paliwa do samochodu.
Jeżeli potrzebujesz paliwa, lub chcesz zatankować swój pojazd za darmo, to weź udział w tym konkursie internetowym, każdy ma szanse wygrać, wystarczy posiadać samochód.

Wygraj kupony na paliwo do stacji BP!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, to przejdź na stronę konkursową Dotankuj, następnie kliknij przycisk „Odbierz cysternę paliwa” i wypełnij prosty formularz konkursowy i odpowiedz na pytanie konkursowe. Po wzięciu udziału w konkursie i poprawnym wykonaniu tego zadania, weźmiesz udział w losowaniu bonów na paliwo.

Ile paliwa można wygrać w konkursie Dotankuj?

W konkursie internetowym Dotankuj możesz wygrać 1000 litrów paliwa do swojego samochodu. Jeżeli wygrasz, nagroda zostanie ci wręczona w postaci kuponów na paliwo o wartości 5600 złotych. Kupony te zrealizujesz na stacjach benzynowych BP na terenie całej Polski. W konkursie warto wziąć udział ponieważ nagroda jest bardzo atrakcyjna i wartościowa. Zwłaszcza teraz gdy ceny paliwa mogą znowu pójść w górę. Dzięki tej nagrodzie będziesz mógł jeździć swoim samochodem przez rok za darmo.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments