Wygraj 1000 zł na markowe damskie buty!

buty damskieDzisiejszy konkurs jaki chcemy wam przedstawić jest w większości dla kobiet ale nie wyklucza także mężczyzn, którzy chcą zrobić bardzo miłą niespodziankę swoim kobietom.
Ten konkurs internetowy został zorganizowany przez bardzo znaną firmę na polskim rynku, ta firma zwie się Offersclick, już jakiś czas temu opisywaliśmy jeden taki konkurs który organizowała właśnie ta firma do spółki z operatorem sieci komórkowej PLAY.

Dzisiejszy konkurs nie będzie się różnił praktycznie niczym co poprzedni oprócz nagród do wygrania.

Na czym więc polega ten konkurs internetowy?

Konkurs ten jest organizowany online tak jak większość opisywanych tutaj, ale aby sięgnąć po nagrody należy najpierw zgłosić się do konkursu poprzez wypełnienie darmowego formularza, formularz ten należy wypełnić poprawnie by wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę, nie trzeba chyba przypominać co dzieje się ze źle wypełnionymi wnioskami o udział w zabawie.

Jakie nagrody są do wygrania w tej zabawie konkursowej?

Otóż jeżeli chodzi o nagrody to są to pieniądze na eleganckie buty damskie, a dosłownie jest to 1000 zł na markowe obuwie dla kobiet. Więc jak widać warto chyba wziąć udział w konkursie ze względu na nagrody tym bardziej że za 1000 zł można kupić naprawdę markowe buty.

Czy ten konkurs jest darmowy i jak zostanę powiadomiony o jego zakończeniu lub ewentualnym wygraniu nagrody?

Tak konkursy te które dla was opisujemy i prezentujemy na naszym portalu są w 100 procentach za darmo, jeżeli chodzi o zakończenie konkursu każdy uczestnik konkursu zostanie powiadomiony o końcu zabawy drogą mailową, zaś gdy ktoś wygra nagrodę zostanie on powiadomiony najpierw mailowo a później telefonicznie w celu uzgodnienia odbioru nagrody od organizatora.
Tak jak widać niema obaw o to że nagroda przepadnie, każdy kto wygra dowie się o tym, jeżeli oczywiście wypełnił poprawnie kwestionariusz.

Podziel się tym postem