Wygraj 1000 zł na zakup kosmetyków w perfumerii Douglas

Perfumerie DouglasWczoraj pisaliśmy o promocji na perfumy i kosmetyki w jednym ze sklepów internetowych. Dziś zaś mamy dla was kolejną edycje konkursu internetowego, zorganizowaną przez serwis Offersclick. Jest to już 3 edycja zabawy Douglas w której wygrać możesz naprawdę cenne nagrody.

Chyba każdy z nas lubi markowe i dobre kosmetyki oraz perfumy znanych marek. Zapach markowych perfum potrafi utrzymywać się bardzo długo, ale niestety cena takich perfum jest bardzo wysoka. Na szczęście są na to sposoby, można korzystać z przecen, promocji i różnego rodzaju zniżek lub brać udział w kosmetycznych konkursach, nie jest to nic trudnego, a za udział w takiej zabawie możemy otrzymać naprawdę cenne przedmioty, perfumy lub kosmetyki.

Trzecia edycja konkursu Douglas na czym polega?

Ta edycja nie różni się praktycznie niczym od pozostałych, jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie to, przejdź na witrynę i wypełnij krótki formularz konkursowy, dzięki któremu dostaniesz się do zabawy. Wypełnij go poprawnie, by mieć pewność iż na pewno walczysz o nagrody. Po wykonaniu tych czynności poczekaj na rozstrzygnięcie zabawy i rozlosowanie nagród.

Jakie nagrody są do wygrania?

Nagrody, także nie różnią się praktycznie niczym od poprzednich, jest nagroda gwarantowana za udział w zabawie i jest nagroda główna dla zwycięzców. Nagrodami gwarantowanymi dla każdej osoby która weźmie udział jest, markowa torba weekendowa Diesel. Zaś nagrodą główną są, pieniądze, a dokładnie 1000 złotych na zakupy w sieci perfumerii Douglas na terenie całego kraju. Nagrody są bardzo ciekawe a zwłaszcza główna, ponieważ za sumę 1000 złotych można zakupić sporo markowych perfum i kosmetyków.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments