Wygraj 1000 zł na zakup sprzętu zimowego

nartyW prawdzie zima już się kończy, a ten konkurs jaki chcemy wam przedstawić jest typowo zimowy, ale to nie znaczy że nie wart jest opisania.
W konkursie tym do wygrania są bardzo fajne zimowe nagrody i przydadzą się z pewnością na kilka sezonów ale o tym za chwilę.

Co to za konkurs i jakie są jego zasady?

Otóż jak wiadomo każdy konkurs jaki opisujemy na naszej stronie jest darmowy, tak i ten konkurs. Aby wziąć udział w tym konkursie należy wejść na stronę konkursu wypełnić poprawnie formularz, należy to zrobić starannie i prawidłowo by wejść do zabawy, każdy źle wypełniony formularz jest odrzucany automatycznie przez system. Samo wypełnienie formularza trwa zaledwie kilka minut, a nawet sekund.

W jaki sposób otrzymam informacje o zakończeniu konkursu i ewentualnej wygranej?

Konkurs ten jest organizowany przez wielką firmę jaką jest Offersclick, firma ta zajmuje się organizowaniem promocji i różnego rodzaju konkursów. Każdy kto weźmie udział w tym konkursie, zostanie powiadomiony o jego końcu drogą mailową, a o ewentualnej wygranej także drogą mailową oraz telefoniczną.

Jakie nagrody są do wygrania w tym konkursie internetowym?

Do wygrania są typowo zimowe nagrody, a dokładnie to pieniądze na zakup zimowego sprzętu. Czyli wygrać można 1000 zł na zakupy sprzętu zimowego typu, gogle, narty, kombinezony, deski snowboardowe itd.
Jak widać dla wszystkich tych którzy lubią zimę, a ich hobby jest jeżdżenie na nartach, snowboardzie itp. To nagroda jest bardzo wartościowa bo za 1000 zł można już kupić bardzo dobrej klasy sprzęt.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments