Wygraj 1000 zł na zakupy w sklepach Reserved

Reserved moda konkursZapewne większość naszych użytkowników słyszała o sieci sklepów z oryginalnymi ubraniami o nazwie Reserved. Sklepy te zajmują się sprzedażą modnych ubrań dla mężczyzn kobiet i dzieci, firma ta jest dostępna w większości krajów na świecie, dzięki czemu stała się rozpoznawalną marką.

Zaś my dziś chcemy ci przedstawić nowy konkurs internetowy związany z marką Reserved, dzięki tej zabawie masz szansę na wygranie bardzo atrakcyjnej i wartościowej nagrody, która na pewno ci się spodoba. Konkurs zorganizowała firma OffersClick, a za udział w nim użytkownicy nic nie płacą, dzięki czemu zabawa jest atrakcyjna dla każdego kto chciałby zakupić modnych ciuchów.

Konkurs Reserved, jak wziąć udział?

Jeżeli chcesz sięgnąć po nagrodę, to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, a być może zgarniesz jedną kilkudziesięciu dostępnych nagród w konkursie. Pierwszym twoim zadaniem będzie przejście na witrynę konkursu, dzięki naszej stronie wejdziesz od razu na odpowiednią podstronę konkursową. Następnie wypełnij bardzo prosty formularz, ważne jest to byś wypełniła, wypełnił go prawidłowo, ponieważ każdy źle wypełniony formularz zostaje od razu odrzucany i nie bierze udziału w losowaniu nagród. Po wykonaniu tego zadania poczekaj na zakończenie konkursu i losowanie nagród, na wygranie nagród masz bardzo duże szansę, ponieważ konkurs jest nowy i dopiero dziś opublikowany na naszej stronie.

Jakie nagrody masz szansę zgarnąć w konkursie Reserved?

Nagrody jakie czekają na ciebie w konkursie, to bony na zakupy w sieciach sklepów Reserved, a konkretnie 1000 zł w bonach rabatowych na zakupy oryginalnych ubrań dla kobiet i mężczyzn. Po odbiorze kuponów rabatowych Reserved, możesz je wykorzystać w dowolnym sklepie z pod marki Reserved w twoim mieście lub robiąc zakupy przez Internet. Jest to wygodny i darmowy sposób na pozyskanie markowych ciuchów dla każdego kto uwielbia modę, lub po prostu potrzebuje nowych ubrań. Zapewne spora liczba osób weźmie w tym konkursie udział, ponieważ pozostałe edycje podobnych konkursów cieszyły się ogromną popularnością, więc nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wam powodzenia i wygrania nagród.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments