Wygraj 10000 złotych na wakacje lub tablet

pieniądze do wygraniaWakacje już coraz bliżej, niektórzy już planują pierwsze wyjazdy na wymarzony wypoczynek. Jak wiadomo wakacje bywają kosztowne, zwłaszcza pobyty w kurortach, posiłki w restauracjach i inne atrakcje. Dziś dla was przygotowaliśmy kolejny konkurs, zabawa specjalnie stworzona na wakacje z bardzo cennymi nagrodami. Zapewne wielu osobom przydała by się ekstra gotówka lub sprzęt elektroniczny na okres wypoczynkowy, dziś może spełnić się to życzenie, a jak wiadomo pieniędzy nigdy dość.

Konkurs zorganizował serwis, a dokładnie to firma zajmująca się sprzedażą książek w wersji tradycyjnej, jak i w wersjach elektronicznych, czyli ebooki. Ta firma nazywa się Weltbild i jest to jedna z większych księgarni internetowych w Polsce.

Na czym polega konkurs internetowy Weltbild?

Otóż zabawa ta ma cechy konkursu fotograficznego, jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie to, wejdź na witrynę konkursu, a następnie zgłoś swoją chęć udziału w nim. Twoim zadaniem jest, wzięcie katalogu Weltbild w podróż, wycieczka może być niedaleka, zrób pomysłowe zdjęcie z katalogiem w roli głównej, opublikuj je na stronie Weltbild i zbieraj lajki. Z pośród wszystkich nadesłanych zdjęć wygrają te które otrzymają największą liczbę lajków.

Co jest do wygrania w zabawie Weltbild?

Nagród do wygrania jest dość sporo, nagrodą główną którą możesz wygrać są pieniądze, a dokładniej 10000 złotych w gotówce. Następne nagrody są podzielone na miesiące, prezenty za czerwiec to Aparat Nikon i dziesięć czytników do ebooków, Nagrodami lipca są tablet Apple iPad 2 oraz czytniki do ebooków z dwudziestoma wirtualnymi książkami. Nagrodą sierpnia jest Laptop i tak samo czytnik do ebooków. Konkurs jest ciekawy, a zarazem pomysłowy zawsze to jakaś odskocznia od codzienności.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments