Wygraj 200 zł na zakupy w F&F każdego dnia

bony do sklepu F&FWszyscy którzy odwiedzają naszą stronę systematycznie, widzą że co jakiś czas publikujemy popularne konkursy modowe. Moda to coś co Polacy uwielbiają, a zwłaszcza kobiety.

Modne ubrania można zakupić w każdym przyzwoitym sklepie z ciuchami, jednakże trzeba mieć na to dość sporą gotówkę. Nie jest nowością że, za oryginalne ubrania trzeba słono zapłacić, jednak są one znacznie trwalsze i jakościowo lepiej wykonane, dają nam swobodę i komfort ich używania. W dzisiejszych czasach wygląd ma znaczenie, a zwłaszcza to jak kto się ubiera. Czy to w pracy, czy na co dzień, staramy się zawsze wyglądać przyzwoicie, a odpowiedni ubiór nam w tym pomaga. Jak zwykle zresztą chcielibyśmy z tej okazji przedstawić ci kolejny konkurs modowy zorganizowany przez sklep F&F i serwis FFmoda. Serwis ten jak i sklep należą do producenta ciuchów z kolekcji F&F, tak więc nagrody, które masz szansę wygrać w konkursie są pewne i w pełni wartościowe.

Zgarnij 200 zł na zakupy w F&F, jak wziąć udział w konkursie?

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie F&F, to przejdź na witrynę sklepu, następnie kliknij zakładkę „Codziennie do wygrania 200 zł na zakupy” znajdziesz ją po prawej stronie na wielkim obrazku. Po kliknięciu i przejściu do podstrony konkursowej, wypełnij prosty i bardzo krótki formularz zgłoszeniowy. Od tej pory bierzesz udział w codziennym losowaniu nagród. Jednak są 2 rodzaje uczestnictwa w zabawie F&F, jedna to wypełnienie formularza, a druga to logowanie do konkursu poprzez konto na Facebooku.

Jakie nagrody otrzymam wygrywając w konkursie F&F?

Jeżeli weźmiesz udział w konkursie F&F, to masz szansę na wygranie każdego dnia bonu o wartości 200 zł na zakupy ubrań w sklepach F&F. Dzięki tej wygranej zaoszczędzisz pieniądze i zaopatrzysz się w markowe i modne ubrania z najnowszych kolekcji.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments