Wygraj 3000 zł na wakacyjną wycieczkę

wycieczka do egiptuWielkimi krokami zbliżają się wakacje, a większość z was zapewne planuje wyjazd za granicę, by odpocząć, odprężyć się i zapomnieć o codzienności.
Na pewno każdy chciał by wypoczywać jak najlepiej i za jak najniższą cenę, a my mamy na to jedną radę. Otóż w związku z tym iż do wakacji zostało już nie wiele czasu i sporo ludzi szykuje się na urlopy oraz wypoczynek, mamy dla was konkurs znaleziony w sieci.
Jeżeli macie plany lub dopiero planujecie swoje wakacje, to przyjrzyjcie się temu wpisowi.

Z czym jest związany konkurs internetowy i na czym polega?

Otóż jak się pewnie domyślacie, konkurs online związany jest z wakacjami, wycieczkami itd. Zabawę tą zorganizował serwis Zoover do spółki z firmą Fly. Firmy te zajmują się sprzedażą wycieczek oraz atrakcji wakacyjnych.
Dzięki udziale w tym konkursie będziesz miał szansę wygrać cenną nagrodę, która na pewno pomoże ci w wyjeździe na wymarzone wakacje np. do Egiptu.
Jednak aby mieć szansę na wygranie nagród należy wykonać bardzo proste zadanie konkursowe. Zadanie te polega na rejestracji w serwisie Zoover, następnie wybrać miejsce gdzie chcielibyście wyjechać na wakacje. W drugiej części konkursu należy dodać swoją opinię na temat ostatnio przeżytych wakacji. Po wykonaniu zadania należy poczekać na losowanie nagrody głównej, nie martw się jeżeli nie uda ci się wygrać, bo dla każdego kto weźmie udział w konkursie przewidywana jest nagroda gwarantowana.

Jakie są nagrody w konkursie Zoover oraz Fly?

Jak wcześniej pisaliśmy w zabawie tej są do wygrania nagrody gwarantowane, tak więc dla każdego uczestnika konkursu który udzieli opinii na temat ostatnich wakacji, organizator wręczy 100 zł nagrody gwarantowanej do wykorzystania w sklepie Fly. Zaś nagrodą główną dla zwycięzców jest 3000 złotych na wakacyjny wyjazd, gdzie kierunek wycieczki wybieramy sobie sami. Może to być np. Egipt, Hiszpania, Chorwacja, Maroko, Grecja, Turcja, Tunezja i wiele innych ciekawych krajów do odwiedzenia.
Jak widzisz i jeżeli planujesz wyjazd na wakacje, to nie przegap okazji i powalcz o pieniądze na wymarzoną wycieczkę swojego życia.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments