Wygraj 5000 zł w bonach na paliwo do stacji BP

bony na paliwo do stacji BPPaliwo, jazda samochodem, te słowa kojarzą nam się przede wszystkim z wydatkami. Nic dziwnego, ponieważ ceny paliwa są rekordowo wysokie w porównaniu z poprzednimi latami. Pamiętam czasy kiedy tankowało się za 3 zł, teraz cena paliwa jest prawie dwukrotnie większa, a to wszystko dzięki podatkom nałożonym przez nasz rząd. Szczególnie akcyza i podatek paliwowy wpływają na cenę tego surowca. Niestety bez paliwa nie da się funkcjonować, zwłaszcza w tedy gdy musimy dojeżdżać do pracy, szkoły lub rodziny.

W związku z tym mamy dla ciebie kolejny bardzo ciekawy konkurs internetowy, który został zorganizowany przez serwis „Pytamy-Nagradzamy”. Już kilka razy opisywaliśmy poprzednie wersje tego konkursu w naszym serwisie i trzeba przyznać że przyciąga on sporą liczbę użytkowników. Nic dziwnego skoro paliwo jest tak drogie, to każdy chciał by otrzymać nagrodę w postaci darmowego paliwa. Jednak w tej zabawie nagród jest dwie o których napiszemy w dalszej części wpisu, na razie skupmy się na tym czym jest konkurs i jak wziąć w nim udział.

Jak wygrać bony na paliwo do stacji BP?

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w zabawie, po to by wygrać jedną z dwóch nagród, to postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami. Pierwszym twoim krokiem jest przejście na witrynę konkursu, następnie dokonaj wyboru jednej z pośród dwóch nagród do zdobycia. Po wybraniu nagrody ujrzysz krótki formularz, który to należy prawidłowo wypełnić by wejść do zabawy. Potwierdź swój udział w konkursie internetowym i oczekuj na losowanie nagród. Jak widzisz niema w tym nic trudnego, a szansę na wygraną są dość spore.

Co mogę wygrać biorąc udział w konkursie „Pytamy-Nagradzamy”?

Nagrody te są warte 5000 zł każda. Są to bony na paliwo o wartości 5000 zł na stacje paliw BP, zrealizujesz je na każdej stacji BP w naszym kraju. Dzięki czemu będziesz mógł jeździć i tankować swoje auto za darmo przez długi czas. Drugą nagrodą jest zaś elegancki MacBook Pro od firmy Apple. Udział w zabawie jest darmowy i każdy kto chciał by jedną z tych nagród może wziąć w nim udział.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
grzegorz
grzegorz
12 lipca 2016 08:33

super