Wygraj 6000 złotych za udzielanie opinii o produktach

gotówka 6000 złotychPotrzebujesz szybko gotówki? Potrzebna ci dość spora suma pieniędzy by zrealizować swoje plany lub chcesz je przeznaczyć na wykupienie wycieczki czy czegokolwiek innego? Jeżeli tak to mamy dla ciebie kolejny bardzo ciekawy konkurs internetowy. Zabawa ta to nie jest zwyczajny konkurs gdzie rejestrujesz się i czekasz na losowanie nagród. W tym konkursie online twoje zadanie będzie trochę inne niż dotychczas.

Tą zabawę konkursową zorganizował serwis Świat Opinii, strona ta zajmuje się zbieraniem opinii na temat produktów i towarów różnego typu, użytkownicy systemu testują produkty i wyrażają opinie na ich temat. Ty od dziś też będziesz miał taką możliwość, przetestujesz najnowsze produkty od żywności po elektronikę, a w zamian otrzymasz nagrody.

Na czym polega konkurs Świat Opinii?

Zabawa ta polega na testowaniu towarów i oddawaniu opinii na ich temat w serwisie Świat Opinii, będziesz miał okazję testować i wypróbowywać najnowsze produkty spożywcze, kosmetyczne, elektroniczne.
Jednak aby zacząć testować i opiniować produkty należy dokonać prostej rejestracji w konkursie, zarejestrować możesz się poprzez wejście na oficjalną stronę organizatora zabawy, możesz to uczynić za pomocą naszej witryny, dzięki czemu wejdziesz na właściwą stronę i nie będziesz miał problemów z rejestracją.
Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy by wziąć udział w konkursie, każde źle wypełnione zgłoszenie będzie automatycznie anulowane, więc pamiętaj o poprawnej rejestracji. Następnie potwierdź swoje zgłoszenie (rejestrację) w systemie i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami.

Jakie nagrody masz szansę wygrać w zabawie Świat Opinii?

Nagród jest sporo ale nagrodą główną jaką masz szansę zgarnąć to 6000 zł w gotówce, przyznasz że jest to dość spora nagroda przewidziana dla zwycięzcy konkursu. Zaś nagrodami pocieszenia są Bony do supermarketów, karta podarunkowa Media Markt, kupony upominkowe iTunes, bony na zakupy kosmetyków, elektroniki oraz ubrań.
Nagrody pocieszenia także nie są ubogie, więc naprawdę warto zgłosić się do zabawy i powalczyć o te nagrody. Pamiętaj że w naszym serwisie znajdziesz zawsze tylko sprawdzone konkursy i promocje, nie czekaj i zgarnij nagrody.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments