Wygraj aparat fotograficzny Nikon i mleko Bebiko

konkurs firmy bebikoW sieci od jakiegoś czasu istnieje konkurs internetowy zorganizowany dla mam, które urodziły swoje pierwsze, drugie lub więcej dzieci. Zabawę tą zorganizowała firma Bebiko, zajmuje się ona produkcją artykułów spożywczych dla dzieci takich jak: mleko, kaszki, i inne produkty.

Konkurs ten jest dość ciekawy, ponieważ może ułatwić życie dla rodziców którzy posiadają małe dziecko. Produkty spożywcze dla niemowląt na polskim rynku są dość drogie, w ogóle utrzymanie dziecka jest kosztowne. A dzięki temu konkursowi, rodzice mają okazję wygrać nie tylko nagrodę główną, ale także zapas mleka dla niemowląt na cały rok.

Konkurs Bebiko, jak wziąć udział?

Jeżeli jesteś zainteresowana tą zabawą konkursową, to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, a być może uda ci się wygrać nagrodę główną. Pierwszym twoim zadaniem będzie przejście na witrynę konkursu. Następnie należy kliknąć w przycisk ”Weź udział”, po kliknięciu na guzik należy, zalogować się lub zarejestrować na portalu Bebiklub, a następnie rozwiązać macierzyński psychotest, który będzie dotyczył niepowtarzalnych momentów macierzyństwa. Dzięki wzięciu udziału w zabawie od razu będziesz mogła odebrać nagrodę gwarantowaną, a w drodze losowań być może uda ci się wygrać nagrodę główną.

Co można wygrać w konkursie Bebiko?

Oprócz nagrody gwarantowanej, masz też okazję na zdobycie trzech nagród, a dokładnie trzech pakietów nagród.
Tymi pakietami są:
Nagroda główna Jury, Aparat fotograficzny Nikon i zapas wybranego mleka na cały rok.
Wyróżnienie Jury, ramka na zdjęcia, bon o wartości 100 zł do sklepów smyk, oraz wybrany zestaw mleka.
Album na zdjęcia, bon o wartości 50 złotych do sieci sklepów smyk, oraz wybrany rodzaj mleka.
Zapewne wszystkie te nagrody przydadzą się dla każdego rodzica, bony na ubranka dla dziecka, mleko, album i ramka na zdjęcia, oraz cenny aparat do utrwalenia cennych chwil ze swoją pociechą. Konkurs jest organizowany przez znaną firmę, a nagrody już czekają na odbiorców. Losowanie nagród odbędzie się 11 grudnia 2012 roku, więc już niebawem.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments