Wygraj aparat Pentax Optio WG-2 GPS i wafelki Góralki

Góralki konkursZapewne widziałeś najnowszą reklamę nowych wafelków Góralki. A jeżeli nie widziałeś i nigdy nie słyszałeś o tych wafelkach to może kiedyś będziesz jeszcze miał okazję obejrzeć reklamę tego produktu.

W ostatnich dniach producent wafelków Góralki zorganizował bardzo interesujący konkurs fotograficzny, którego zasady omówimy w dalszej części wpisu. Konkurs jest o tyle interesujący iż wymaga od swoich uczestników trochę poświęcenia. Jest to konkurs fotograficzny, w którym trzeba wykazać się wyobraźnią. Jeżeli jadłeś już te wafelki i masz opakowanie to dobrze przyda ci się, a jeżeli nie masz wafelków to powinieneś iść do sklepu i je zakupić, ponieważ będą one potrzebne do zrealizowania zadania konkursowego. Paczka wafelków nie jest droga, więc śmiało można zaliczyć ten konkurs do darmowych.

Konkurs wafelków Góralki, jak wziąć udział?

Jeżeli zainteresował cię konkurs i chciałbyś wziąć w nim udział, to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami. Pierwsze co to powinieneś mieć przy sobie paczkę wafelków. Następnym krokiem jest sfotografowanie wafelka Góralki w dowolnym miejscu, zdjęcie należy wykonać tak by wafelek znajdował się w środkowej części kadru. Następnie przejdź na witrynę konkursu i wypełnij formularz, zrób to poprawnie. Wypełniając wybierz odpowiednią lokalizację gdzie został sfotografowany wafelek. Wgraj zdjęcie i wyślij zgłoszenie. Na tym twoje zadanie się kończy, zdjęcie trafi do galerii prac gdzie będzie można je podziwiać na witrynie konkursowej.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie Góralki?

Nagrodami w tym konkursie są zestawy wafelków dla autorów najwyżej ocenianych przez innych użytkowników. Do tego otrzymać też można naklejki na laptopy i góralkowe notatniki. Nagrodami głównymi są aparaty cyfrowe Pentax Optio WG-2 GPS, zestaw wafelków i naklejek na laptopy. Aparat jaki jest nagrodą główną jest o wartości 1500 złotych. Nagrody są bardzo wartościowe, oraz słodkie, co chyba każdy lubi.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments