Wygraj bilety do Cinema City, Multikina, Kinoteki oraz Silver Screen

kino multikinoLubisz oglądać najnowsze premiery kinowe? Jesteś zagorzałym kinomaniakiem? Chciał byś pójść do kina na seans Titanica w 3D lub innych filmów premierowych w najbliższym czasie?
Jeżeli tak to zwróć uwagę na ten konkurs online, już wcześniej opisywaliśmy konkurs dotyczący kin i biletów do kina. Dzisiejsza przedstawiana zabawa konkursowa jest kontynuacją ostatniej świątecznej edycji konkursu BonFree wygraj bilety do kina.
Zabawa ta jest już dość znana w sieci i sporo osób wzięło w niej udział, dużo ludzi każdego tygodnia wygrywało bilety do kina oraz zestawy kino maniaka całkowicie za darmo. A dziś masz kolejną szansę na wygranie biletów, jedyne co musisz uczynić to wypełnienie krótkiego zadania.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie i wygrać bilety do kina?

Jeżeli chcesz wygrać bilety i pójść do kina całkowicie za darmo, musisz wykonać proste zadanie konkursowe. Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić jest przejście na stronę konkursową, a następnie wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. W następnym kroku musisz wybrać jedno z pośród kilku kin, w jakich chciał byś spędzić seans filmowy. Po wypełnieniu tej czynności należy nacisnąć guzik „Wyślij”, przez to działanie zapiszesz się w konkursie, po czym należy czekać na werdykt jury które będzie losował co tydzień nagrody w postaci biletów.
Udział w zabawie jest darmowy, tak więc nie musisz się o nic obawiać.

Ile biletów można wygrać i na jakie seanse filmowe są one przeznaczone?

Jeżeli chodzi o seanse filmowe to bilety które masz szansę wygrać są przeznaczone na każdy seans który sobie wybierzesz.
Każdy kto wziął lub weźmie udział w tej zabawie ma szansę wygrać każdego tygodnia po dwa bilety do kina wraz z zestawem kinomaniaka. W zestaw ten wchodzą porcję popcornu oraz coca cola dla dwóch osób.

Jak otrzymam informację o wygranej?

Wszystkie informację dotyczące konkursu organizator będzie przesyłał za pośrednictwem Poczty email, a w razie wygranej bilety otrzymasz pocztą bądź rezerwacją po przez internet na wybrany seans filmowy, w wybranym kinie, w twoim mieście.
Tak więc jeżeli chcesz bilety do kina i zestaw kinomaniaka za razem to weź udział w tym konkursie, pamiętaj biorąc udział jeden raz masz możliwość wygrania nagród wiele razy, każdego tygodnia.

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o