Wygraj bilety do Cinema City, Multikina, Kinoteki oraz Silver Screen

kino multikinoLubisz oglądać najnowsze premiery kinowe? Jesteś zagorzałym kinomaniakiem? Chciał byś pójść do kina na seans Titanica w 3D lub innych filmów premierowych w najbliższym czasie?
Jeżeli tak to zwróć uwagę na ten konkurs online, już wcześniej opisywaliśmy konkurs dotyczący kin i biletów do kina. Dzisiejsza przedstawiana zabawa konkursowa jest kontynuacją ostatniej świątecznej edycji konkursu BonFree wygraj bilety do kina.
Zabawa ta jest już dość znana w sieci i sporo osób wzięło w niej udział, dużo ludzi każdego tygodnia wygrywało bilety do kina oraz zestawy kino maniaka całkowicie za darmo. A dziś masz kolejną szansę na wygranie biletów, jedyne co musisz uczynić to wypełnienie krótkiego zadania.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie i wygrać bilety do kina?

Jeżeli chcesz wygrać bilety i pójść do kina całkowicie za darmo, musisz wykonać proste zadanie konkursowe. Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić jest przejście na stronę konkursową, a następnie wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. W następnym kroku musisz wybrać jedno z pośród kilku kin, w jakich chciał byś spędzić seans filmowy. Po wypełnieniu tej czynności należy nacisnąć guzik „Wyślij”, przez to działanie zapiszesz się w konkursie, po czym należy czekać na werdykt jury które będzie losował co tydzień nagrody w postaci biletów.
Udział w zabawie jest darmowy, tak więc nie musisz się o nic obawiać.

Ile biletów można wygrać i na jakie seanse filmowe są one przeznaczone?

Jeżeli chodzi o seanse filmowe to bilety które masz szansę wygrać są przeznaczone na każdy seans który sobie wybierzesz.
Każdy kto wziął lub weźmie udział w tej zabawie ma szansę wygrać każdego tygodnia po dwa bilety do kina wraz z zestawem kinomaniaka. W zestaw ten wchodzą porcję popcornu oraz coca cola dla dwóch osób.

Jak otrzymam informację o wygranej?

Wszystkie informację dotyczące konkursu organizator będzie przesyłał za pośrednictwem Poczty email, a w razie wygranej bilety otrzymasz pocztą bądź rezerwacją po przez internet na wybrany seans filmowy, w wybranym kinie, w twoim mieście.
Tak więc jeżeli chcesz bilety do kina i zestaw kinomaniaka za razem to weź udział w tym konkursie, pamiętaj biorąc udział jeden raz masz możliwość wygrania nagród wiele razy, każdego tygodnia.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments