Wygraj bilety do kina w świątecznym konkursie BonFree!

Prawda jest taka że święta już się skończyły, teraz oczekujemy tylko na nowy rok ale mimo to chcemy przedstawić wam świąteczny konkurs od serwisu BonFree. Już po świętach a konkurs jest jak najbardziej świąteczny, z racji tego iż w okresie świąt nie opisaliśmy go zrobimy to teraz.

Konkurs ten polega na zapisaniu się w nim po przez wypełnienie darmowego formularza konkursowego, formularz ten należy wypełnić poprawnie jeśli chcemy naprawdę wziąć udział w tym konkursie. Po wypełnieniu formularza na jego końcu wybieramy kino do jakiego chcielibyśmy dostać bilety na dowolny film.

W konkursie do wygrania są co tydzień bilety do kina na dowolny film. Bilety można dostać w zestawach pierwszy zestaw to 2 bilety i do tego dodatek popcorn i cola za darmo lub po prostu można wybrać 4 bilety do kina, jeżeli chcielibyście pójść do kina z większą grupką znajomych lub rodziną. Bilety można otrzymać do kin Cinema City, Multikino, Kinoteka, Silver Screen lub do innego wybranego kina które jest w waszym mieście.

I wypełnić poprawnie formularz konkursowy oraz wybrać kino do jakiego chcielibyśmy otrzymać bilety.

Konkurs ten jest darmowy i każdy może wziąć w nim udział, sprawdzony przez administrację oFree.pl.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments