Wygraj bilety na Euro 2012 lub książkę Jerzego Dudka

bilety na Euro 2012 Polska-UkrainaDo Mistrzostw Europy 2012 zostało już tylko 4 dni, chyba większość z nas czeka na pierwszy mecz Polaków, jak i na same Euro 2012. W ostatnim miesiącu przewinęła się przez nasz serwis dość spora liczba konkursów dotyczących Euro 2012.
Dziś zaś mamy dla was kolejną zabawę związaną z mistrzostwami, dokładniej jest to konkurs promocyjny w którym do wygrania są nagrody dla każdego kibica.

Zabawę konkursową zorganizowała bardzo znana firma, zajmująca się produkcją olejów i różnego rodzaju paliw, jest to firma Castrol. Firma ta wraz z jednym z największych portali informacyjnych w Polsce Onet stworzyła ciekawą zabawę.

Na czym polega konkurs promocyjny od Castrol i Onetu?

Otóż aby wziąć udział w zabawie i wygrać nagrody o których za chwilę napiszemy należy, przejść na witrynę konkursu i przeczytać fragment książki Jerzego Dudka, następnie dokonać rejestracji w zabawie i wziąć udział w losowaniu nagród. Zadanie jest bardzo proste i każdy powinien sobie z nim poradzić, tym bardziej że konkurs ten jest w zupełności darmowy.

Jakie nagrody są do wygrania?

Tak jak nosi nazwę tytuł naszego wpisu, tak nie trudno się domyślić ale dla uściślenia powiemy iż nagród jest bardzo dużo. Tak więc do wygrania są bilety na mecze Euro 2012 oraz oryginalne egzemplarze książki Jerzego Dudka z jego autografem i dedykacją dla każdego zwycięzcy.
Każdy kto chciał by otrzymać bilet lub książkę powinien przynajmniej w małym stopniu zainteresować się tym konkursem.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments