Wygraj bilety na film 3D i zestaw barowy Cinema City

scrabble slowne potyczkiChciałbyś pójść do kina na dowolny film 3D, a do tego otrzymać zestaw barowy Cinema City za darmo? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś.
Ostatnio w sieci natknąłem się na bardzo ciekawy konkurs internetowy, w którym już dość spora liczba osób wzięła udział. Zabawa ta została zorganizowana przez firmę Empik i Mattel, konkurs jest stworzony dla każdego kto chciałby pójść na film w 3D ze swoimi przyjaciółmi zupełnie za darmo.

Graj w Scrabble i wygrywaj bilety do kina oraz vouchery na zestaw barowy Cinema City!

Zapewne wiesz jak gra się w Scrabble, być może nie raz miałeś przyjemność zagrania w tą grę, dziś prezentuje ci konkurs internetowy w którym możesz zagrać z innymi użytkownikami przez Internet w Scrabble. Grając w Scrabble grasz o nagrody, więc musisz się trochę postarać by wygrać. Jeżeli chcesz zagrać o nagrodę, wejdź na stronę „Słowne Potyczki”, dzięki naszej stronie dostaniesz się w odpowiednie miejsce. Następnie stwórz własną grupę lub dołącz do istniejącej, baw się walcząc o słowa z innymi graczami, każdy kto zbierze największą ilość punktów otrzyma nagrodę.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie Słowne Potyczki?

Jeżeli zamierzasz grać w Scrabble to od 24 września do 11 listopada, co tydzień będziesz miał szansę na wygranie 4 voucherów na zestaw barowy Cinema City oraz czterech biletów do kina na obejrzenie dowolnego filmu w 3D. Na film będziesz mógł zabrać swoich znajomych i przyjaciół z którymi spędzisz niesamowity seans w kinie 3D Cinema City. Konkurs połączony z grą sprawdza się doskonale, łączy rozrywkę z realnymi nagrodami, dzięki czemu cały czas się bawisz i wygrywasz. Więc jeżeli lubisz chodzić do kina to ta zabawa jest z pewnością dla ciebie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments