Wygraj bilety na Open’er Heineken festiwal lub koncert Madonny

festival Open'er Heineken Gdynia 2012Zapewne słyszeliście o festiwalu muzycznym Open’er Heineken lub też iż w wakacje ma wystąpić w Warszawie znana gwiazda jaką jest Madonna? Jeżeli tak to zapewne sporo osób chciałoby pójść na koncert Madonny lub spędzić niesamowite chwile, podczas jednego z największych festiwali muzycznych organizowanych w Polsce.

Ostatnio dużo przewijało się przez nasz portal konkursów dotyczących Euro 2012 i zabaw promocyjnych różnego typu. Dziś za to mamy dla was chyba pierwszy prezentowany u nas konkurs muzyczny.

Na czym polega ten konkurs muzyczny online?

Otóż zabawa jest zorganizowana przez znaną już firmę LifeStyle, a udział w konkursie jest zupełnie darmowy. Jednak by wygrać nagrody w postaci biletów na koncerty należy, przejść na stronę konkursową i wybrać jedną z opcji, tymi opcjami są nazwy imprez na które chcieli byście pójść. Jednocześnie po wybraniu jednej imprezy będziecie mieli szansę wygrać bilety na wybraną przez siebie imprezę lub koncert. Po wybraniu jednej z kilku opcji, następnym krokiem jest dokonanie rejestracji w konkursie. W tym celu należy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy do konkursu, wypełnij go poprawnie jeżeli myślisz realnie o wybranej przez siebie nagrodzie.

Jakie bilety można wygrać w tym konkursie?

Otóż tak jak wcześniej wspominaliśmy do wygrania są bilety na koncerty i festiwale które odbędą się w Polsce w 2012 roku, czyli już niebawem w wakacje.
Do wygrania są:
Bilety na festiwal muzyczny Open’er Heineken w Gdyni
Bilety na koncert Madonny w Warszawie
Bilety na koncert zespołu Roxette w Gdańsku
Bilety na koncert Red Hot Chili Peppers w Warszawie
Jak widzicie, duża jest liczba koncertów na które można wygrać bilety całkowicie za free, więc czemu nie skorzystać z okazji i nie bawić się dobrze?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments