Wygraj bilety na turniej skoków narciarskich w Zakopanem

skoczek narciarskiJesteś fanem skoków narciarskich? Bywasz na turniejach skoków narciarskich w Polsce? Lubisz sporty zimowe? Jeżeli tak, to masz teraz doskonałą okazję na zdobycie bardzo cennej nagrody dla każdego kibica skoków narciarskich i nie tylko.

Przedstawiamy ci konkurs zorganizowany przez firmę Huawei, Zapewne wiesz czym ta firma się zajmuje, jednak dla wszystkich nieświadomych, firma ta produkuje telefony, tablety, modemy i wszystko co mobilne. Firma Huawei, postanowiła zorganizować konkurs internetowy w którym rozdaje cenne nagrody. Jeżeli chcesz wziąć udział w tej zabawie, to zachęcam cię do dalszej lektury tego wpisu.

Jak wygrać bilety na skoki narciarskie w Zakopanem i inne nagrody?

Pierwszym twoim zadaniem jest przejście na witrynę konkursu, a następnie dokonanie rejestracji w serwisie, lub zalogowanie się na swoim koncie w serwisie społecznościowym Facebook. Drugim zadaniem jest podzielenie się informacją ze swoimi znajomymi i złożenie im życzeń świątecznych. Zaproś ich do zabawy i konkursu, a następnie wyślij zdjęcie produktu Huawei jakie posiadasz w swoim domu. Jeżeli nie masz żadnego urządzenia Huawei w domu, to powinieneś je zakupić i wpisać kod IMEI urządzenia w formularzu konkursowym. Następnie zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody.

Jakie nagrody można zdobyć w konkursie internetowym Huawei?

Nagrody o jakie będziesz walczył w tej zabawie konkursowej to:
Smartfon Huawei P1
Smartfon Huawei G300
Świąteczne kubki
Bilety na skoki narciarskie w Wiśle i Zakopanem
Weekend i kolacja w Warszawie
Wycieczka 3 dniowa do Dubaju
Jak widzisz nagród jest sporo i są one dużo warte, więc jeżeli masz ochotę to i ty weź udział w tym konkursie internetowym.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments