Wygraj biżuterie i ubrania w kolejnej edycji zabawy Odbierz to

serwis Odbierz toWitaj, chce ci dziś przedstawić kolejną część bardzo atrakcyjnej zabawy o nazwie Odbierz to, kiedyś już prezentowałem ten konkurs promocyjny na stronie oFree i musze przyznać że zabawa ta stała się bardzo popularna, nie tylko na naszej stronie, ale też w całym Internecie.

Setki osób szuka w Google nowych promocji i konkursów, a dzięki nam znajdziesz je wszystkie (te wartościowe) na naszej stronie.
Jeżeli szukasz darmowych ubrań, biżuterii to spróbuj swoich sił w zabawie Odbierz to, dzięki temu serwisowi będziesz miała wielkie szanse na zdobycie każdego tygodnia, bardzo cennego upominku (nagrody).

Na czym polega konkurs Odbierz to?

Ci którzy korzystali z serwisu już wcześniej, zapewne wiedzą na czym polega konkurs, jednak jeżeli nie brałaś udziału w zabawie, to wyjaśnię ci krok po kroku co musisz zrobić, by mieć szanse na wygraną.
Pierwszym twoim zadaniem, będzie przejście na witrynę serwisu Odbierz to, a następnie wybranie jednej z kilkunastu nagród dostępnych w zabawie. Po wybraniu przedmiotu (nagrody), wciśnij przycisk o nazwie „Odbieram”, system przeniesie cię do kolejnej strony, gdzie wybierzesz rozmiar wybranego przedmiotu. Następnie należy odpowiedzieć na pytania z ankiety i wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu organizator konkursu promocyjnego Odbierz to, będzie wiedział gdzie ma wysłać nagrodę w razie wygranej.

Jakie nagrody można zdobyć w konkursie promocyjnym Odbierz to?

Nagrody zmieniają się co tydzień, każdego tygodnia masz szansę zdobyć co innego, dzięki temu konkursowi możesz wygrać takie nagrody jak:
Oryginalną biżuterię
Markowe ubrania i buty
Dodatkowo możesz też otrzymać, dodatki do garderoby i inne modowe gadżety. Jeżeli więc chcesz za darmo dostać jedną z kilkunastu wybranych przez siebie rzeczy, to weź udział w zabawie Odbierz to. Konkurs jest w zupełności darmowy!

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments