Wygraj bon na zakupy w F&F

F&F konkurs FacebookNa temat konkursów organizowanych przez firmę F&F pisaliśmy już kilka razy, dziś mamy dla ciebie kolejny konkurs internetowy zorganizowany przez firmę F&F. Jeżeli weźmiesz udział w zabawie będziesz mieć możliwość wygrania bonu na zakupy w sklepach F&F.

Firma F&F jest bardzo znaną marką na całym świecie, która zajmuje się produkcją ubrań i ich sprzedażą, zapewne nieraz miałaś okazję robić zakupy w sklepach F&F. Jeżeli więc masz chęć wziąć udział w tym konkursie, to zapraszam cię do przeczytania całego artykułu i poznania zasad zabawy.

Jak wziąć udział w świątecznym konkursie F&F?

Konkurs ten jest świąteczny, sama oprawa graficzna o tym mówi, więc jeżeli chcesz wziąć w nim udział, to przejdź na witrynę firmy F&F, a następnie do zakładki z konkursem, a link do niej znajdziesz na stronie zaraz po wejściu. Przejdziesz wtedy na portal społecznościowy Facebook, dzięki któremu został ten konkurs zorganizowany. Po wejściu na Facebooka, zaloguj się na swoje konto i polub konkurs, a następnie postępuj zgodnie z poleceniami konkursu F&F na Facebooku.

Jakie bony można wygrać w konkursie F&F?

Jeżeli weźmiesz udział w tej zabawie, będziesz miała okazję zdobyć bony na zakupy codziennych produktów w sieci sklepów F&F. Bony te mają wartość 200 zł każdy i wygra je kilkaset osób, które wybierze specjalne jury. Za bony kupisz takie rzeczy jak:
Ubrania z najnowszych kolekcji
Buty
Torebki
Akcesoria dotyczące mody
Zabawa ta jest zorganizowana głównie dla kobiet, chodź może każdy wziąć udział w tej zabawie. Na stronie F&F możesz także pobrać za darmo nowy katalog modowy (magazyn), który jest w formacie PDF, dzięki niemu dowiesz się jakie są nowe trendy modowe na jesień i zimę.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments