Wygraj bony na markowe buty z kolekcji CCC, ECCO lub Prima Moda!

buty ccc, ecco, prima modaPo trzydniowej przerwie w dodawaniu dla was najnowszych i aktualnych konkursów internetowych, mamy zaszczyt zaprezentować wam kolejny darmowy konkurs.
Konkurs ten został zorganizowany przez firmę CCC w raz z przedsiębiorstwem LifeStyle, zabawa ta jest prowadzona za pośrednictwem serwisu Wybierasz-Wygrywasz.

Zdaje się nam iż pierwszy raz będziemy prezentować zabawę konkursową organizowaną przez ten serwis, ale nie martwcie się konkurs został wnikliwie sprawdzony, a serwis Wybierasz-Wygrywasz jest bardzo znany wśród użytkowników i internautów w Polsce.

Tak więc o co chodzi w internetowym konkursie?

Aby wziąć udział w zabawie i mieć szanse na wygranie nagród które niebawem omówimy, należy zapisać się po przez wypełnienie darmowego formularza konkursowego, jak wiadomo formularz należy wypełnić prawidłowo wy wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie nagród.
Ale za nim wypełnimy kwestionariusz najpierw musimy wybrać jedną z pośród 4 nagród.

Co można wygrać w tym konkursie?

Do wygrania są modne buty a dokładniej kupony rabatowe na markowe obuwie damskie i męskie firmy CCC z kolekcji ECCO oraz Prima Moda, zaś jeżeli nie chcemy otrzymać kuponów rabatowych możemy grać jedynie o gotówkę, czyli równowartość bonów rabatowych w tym przypadku jest to 500 zł w gotówce.
Jak sami widzicie nagrody są pokaźne i warto po nie sięgnąć zwłaszcza gdy rozdają je tak znane firmy jak CCC, chyba każdy miał kiedyś styczność z tą firmą która produkuje i sprzedaje markowe obuwie.
Tak więc zapraszamy do udziału w konkursie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments