Wygraj bony na paliwo do swojego auta o wartości 3000 zł

BP stacjaW czasach gdzie to paliwo jest dość drogie, mimo tego iż w ostatnim czasie ceny benzyny spadły o kilka groszy, to można powiedzieć że nie robi to wielkiego wrażenia na konsumentach (kierowcach). W związku z tym chcemy ci przedstawić kolejną edycję konkursu internetowego „Darmowe Tankowanie”.

Poprzednia edycja tej zabawy była dość popularna, a kupony na paliwo zdobyła bardzo duża ilość kierowców. Jeżeli nie miałeś okazji wzięcia udziału w poprzedniej wersji tej zabawy, to możesz to nadrobić, biorąc swój udział w trzeciej edycji tej zabawy.

Jak wygrać darmowe paliwo?

To bardzo proste, wystarczy że przejdziesz na witrynę konkursu, a następnie zgadniesz ile Michał zaoszczędził na OC i AC. Po prostu wpisz kwotę w pole podane na stronie, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Potwierdź swój udział w zabawie i oczekuj na rozstrzygnięcie konkursu. Wygrają te osoby które podadzą najbardziej zbliżoną ilość pieniędzy, którą konkursowy Michał zaoszczędził na OC i AC. Mała podpowiedź z naszej strony dla naszych użytkowników. Każdy kto chce realnie wygrać, należy porównać oferty ubezpieczeń samochodowych innych firm i podać największą różnicę. Jednak iż konkurs wymaga trochę wysiłku, to nagroda jaką można wygrać jest warta udziału w nim.

Jaką nagrodę można zdobyć w zabawie „Darmowe Tankowanie”?

Tak jak w tytule, do zdobycia są kupony paliwowe do sieci stacji paliw BP w całej Polsce. Kupony na paliwo są o wartości 3000 zł, jest to pokaźna nagroda i na pewno wystarczy dla każdego kierowcy zaspokoić potrzebę tankowania na kilka miesięcy. Dla takiej nagrody warto wziąć udział w zabawie, każdy kto posiada samochód potrzebuje paliwa, a skoro można otrzymać bony na tankowanie i to za darmo, to dlaczego nie spróbować swojego szczęścia?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments