Wygraj bony na paliwo w konkursie Dotankuj

Dotankuj konkursKolejna edycja znanego konkursu w którym można wygrać bony na paliwo do swojego samochodu, teraz konkurs trwa tylko niecałe 3 dni, więc trzeba się śpieszyć by mieć szanse na zdobycie darmowego paliwa.
Jeżeli dużo jeździsz i potrzebujesz paliwa, a odstraszają cię ceny tego surowca na stacjach paliw, to teraz masz szansę wygrać jeden z wielu bonów na stacje BP.

Na czym polega konkurs Dotankuj?

Konkurs jest bardzo prosty, nie trzeba się wysilać by wziąć w nim udział, wystarczy tylko się zapisać i poczekać na rozlosowanie bonów. By zapisać się do konkursu, przejdź na stronę Dotankuj, a następnie wybierz nagrodę. W kolejnym kroku wypełnij formularz zgłoszeniowy i odczekaj na losowanie nagród.

O jakiej wartości są bony na paliwo?

Jeżeli weźmiesz udział w zabawie, to otrzymasz szansę zdobycia bonu na paliwo, bon ten zostanie ci wysłany w postaci karty przed płaconej o wartości 300 zł. Dzięki tej karcie zatankujesz swój samochód na każdej stacji BP na terenie całej Polski zupełnie za darmo. Jeżeli potrzebujesz paliwa do swojego samochodu, to ten konkurs jest dla ciebie, spróbuj szczęścia, a być może uda ci się wygrać, tym bardziej że konkurs jest darmowy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments