Wygraj bony rabatowe na zimowe zakupy w H&M

H&M zimaDzisiejszy artykuł będzie dotyczył kolejnej już zimowej edycji konkursu H&M. Po wiosennej i letniej, a także jesiennej edycji, nadszedł czas na zimową edycję bardzo popularnej zabawy, zorganizowanej przez firmę OffersClick i H&M.

Dzięki temu konkursowi, masz szansę zdobyć kupony, dzięki którym zrobisz zupełnie za darmo zakupy w sieci sklepów H&M. Marka H&M jest znana na całym świecie, niejednokrotnie opisywaliśmy ją na naszym serwisie, dzięki czemu większość regularnych czytelników naszej strony dobrze zna tą markę. Marki tej także z pewnością nie trzeba przedstawiać dla większości polek, ponieważ H&M w Polsce ma sporo swoich sklepów. Dzięki tej sieci możemy zaopatrzyć się w najmodniejsze kreacje i ubrania na daną porę roku. Teraz mamy zimę, więc konkurs jest typowo z zimowym akcentem.

Zimowy konkurs H&M jak wziąć udział?

To nic trudnego, wystarczy że przejdziesz na stronę konkursu, zrobisz to dzięki naszej witrynie, a następnie wypełnisz bardzo prosty formularz zgłoszeniowy. W kolejnym kroku należy potwierdzić swój udział w zabawie i odczekać na zakończenie konkursu i losowanie nagród. Pamiętaj! Konkurs internetowy jest darmowy, a ty nie zapłacisz ani grosza za wzięcie udziału w zabawie. Wszystkie konkursy jakie dodajemy są w 100% sprawdzone i pewne z prawdziwymi nagrodami, więc bez obaw możesz wziąć udział w każdym z nich, a także w tym.

Nagrody jakie można zdobyć w zabawie H&M?

Tak jak w tytule artykułu, do zdobycia są kupony rabatowe, czy jak ktoś woli zakupowe na markowe ubrania męskie i damskie w sieci sklepów H&M. Kupony są o wartości 1000 złotych, dzięki takiej sumie, dostaniesz możliwość zrobienia sporych zakupów i kupienia nawet najdroższych ubrań z zimowej kolekcji sieci H&M.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments