Wygraj bony Reserved na zakup modnych ubrań

moda reservedKonkursy modowe, w sieci jest ich coraz więcej, a to dlatego iż jest strasznie wielkie zainteresowanie takimi konkursami, zwłaszcza gdy są zorganizowane przez duże i znane firmy.

Marka Reserved jest znana w Polsce od bardzo dawna, można spotkać sieć sklepów z ubraniami, gdzie zakupić można modne i najnowsze kolekcje, zaprojektowane przez najlepszych projektantów mody. Dziś mamy dla ciebie kolejny konkurs zorganizowany specjalnie dla kobiet, jednak mężczyźni nie muszą się o nic martwić, także mogą wziąć udział w zabawie. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, to przeczytaj cały wpis i postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.

Zdobądź bony na zakupy do sklepów Reserved!

Pierwszym twoim krokiem, by sięgnąć po nagrody jest wykonanie prostego zadania konkursowego. Zadanie te polega na przejściu do strony z konkursem, a następnie wypełnieniu poprawnie formularza zgłoszeniowego. Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie i mieć realne szanse na wygraną, wykonaj poprawnie całe opisane wyżej zadanie. Następnie odczekaj na losowanie nagród.

O jakiej wartości są bony Reserved?

Jeżeli weźmiesz udział w konkursie modowym, to będziesz miała możliwość zdobycia kuponów na zakup ubrań z jesiennej kolekcji Reserved. Bony które są nagrodą główną mają wartość do 1000 zł. Taka kwota jest wystarczająca by zakupić sobie kilka ubrań z jesiennej kolekcji nie wydając ani złotówki. Więc jeżeli lubisz modę, ładne ubrania, to zapewne ten konkurs jest dla ciebie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments