Wygraj bony Sodexo, iPhone 5 lub ultrabook Samsung

bony na zakupyW dalszym ciągu trwa internetowy konkurs zorganizowany przez serwis internetowy Pytamy-Nagradzamy, zabawa zdążyła już nabrać rozgłosu, ponieważ jest to już czwarta edycja konkursu z atrakcyjnymi nagrodami.

Poprzednie edycje konkursu pytamy-Nagradzamy, oferowały nagrody takie jak: bony na paliwo, MacBooki, telefony. W najnowszej edycji do zdobycia są równie wartościowe nagrody, z których każdy był by zadowolony. Ideą konkursu jest zbieranie opinii na temat różnych produktów, czy też pytań.

Jak wziąć udział w zabawie Pytamy-Nagradzamy IV edycja?

Wystarczy że wejdziesz na witrynę konkursu, a następnie wybierzesz jedną z pośród trzech nagród, którą chciałbyś mieć we własnym posiadaniu. W kolejnym kroku należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, wypełnij go poprawnie i potwierdź swój udział w zabawie. Po wykonaniu tych czynności, może zdarzyć się tak, iż będziesz musiał odpowiedzieć na 1 proste pytanie, które zada ci automat konkursowy. Odpowiedz na nie jak najlepiej, jednak nie zawsze każdemu może się ono wyświetlić. P wykonaniu całego zadania i potwierdzenia udziału, odczekaj na losowanie zwycięzców, które zostanie przeprowadzone przez jury. W razie wygranej zostaniesz o tym powiadomiony, a listę zwycięzców znajdziesz na witrynie konkursu, po jego zakończeniu.

Jakie nagrody są do zdobycia w 4 edycji zabawy?

Nagrody jakie możesz wygrać to:
Ultrabook Samsung 530U3B
Bony Sodexo o wartości 4000 zł
iPhone 5 + akcesoria
Wszystkie te nagrody są warte około 4000 zł, oprócz bonów Sodexo, które mają pełną sumę 4000 złotych, zrealizujesz je w każdym sklepie i restauracji, przyjmujących kupony Sodexo. Takich sklepów i firm, a także restauracji w Polsce jest bardzo wiele, więc nie będzie problemu z ich upłynnieniem. Dzięki tym bonom zakupisz: markowe ubrania, sprzęt elektroniczny, AGD i RTV, jedzenie i wiele więcej. Możesz też sprawdzić gdzie są przyjmowane takie bony na oficjalnej stronie internetowej firmy Sodexo.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments