Wygraj bony Sodexo o wartości 1000 zł i wykorzystaj je na co tylko będziesz chciał!

bony sodexoChciał byś wygrać bony na zakupy, usługi i zrealizować je tam gdzie będziesz chciał, a ogólnie w swoim mieście?
Dzisiejszy konkurs który opisujemy z pewnością da ci tą możliwość. Zapewne pamiętasz jak opisywaliśmy konkurs z biletami do kina, był on organizowany przez serwis BonFree. Dzisiejszy najnowszy konkurs tego serwisu także chcielibyśmy wam przedstawić, a to z racji tego iż nagrody są naprawdę na wyciągnięcie ręki.

Na czym polega ten konkurs?

Konkurs polega na tym, by się w nim zapisać tak jak z resztą w każdym internetowym konkursie. Należy przejść na stronę konkursu, wypełnić prawidłowo formularz konkursowy, należy pamiętać o tym by poprawnie w wypełnić ten formularz, by później nie było zdziwienia że nasze zgłoszenie zostało odrzucone ze względu na niepoprawnie wypełniony formularz. Wypełnienie takiego formularza zajmuje dosłownie minutę a ma to kluczową role w dostawie nagród które możecie wygrać. Po wypełnieniu kwestionariusza należy poczekać na rozstrzygnięcie konkursu, o zakończeniu konkursu każdy zostanie powiadomiony drogą mailową.

Jakie nagrody są do wygrania i co to są bony Sodexo?

Sodexo jest to firma która zajmuje się marketingiem na całym świecie i współpracuje z wieloma firmami.
Tak więc do wygrania w tym konkursie są bony Sodexo o wartości 1000 zł, które to można wykorzystać na przeróżne zakupy i usługi takie jak: zakupy sprzętu RTV i AGD, zakup artykułów spożywczych, można także skorzystać z różnych aptek, pizzerii, kin, cukierni, sklepów itp.
Praktycznie bony Sodexo można wykorzystać na wiele sposobów i prawie w każdym sklepie.
Ale to nie koniec, dla tych którym nie uda się wygrać nagrody głównej w postaci bonów o wartości 1000 zł są nagrody pocieszenia. Tymi nagrodami pocieszenia są także bony rabatowe Sodexo ale o wartości 200 zł, dla tego ten konkurs jest bardzo atrakcyjny i wart uwagi każdego.

Konkurs ten jest darmowy i dla każdego, a nagrody w postaci bonów można wykorzystać prawie wszędzie, na stronie organizatora można sprawdzić gdzie takie bony zrealizować w razie ich otrzymania. Tak więc zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia oraz wygranych.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments