Wygraj ciśnieniowy ekspres do kawy Krups Dolce Gusto

ekspres krups do robienia kawyJeżeli potrzebujesz nowego ekspresu do kawy lub po prostu lubisz pić kawę, to przeczytaj dokładnie i uważnie ten wpis, a na pewno dowiesz się jak wygrać nowy i stylowy, ciśnieniowy ekspres do kawy.
Kilka tygodni temu opisywaliśmy podobny konkurs, a dokładniej pierwszą edycję zabawy w której można było wygrać nowy ekspres do robienia kawy z dodatkami zupełnie za darmo.
Ten konkurs jest drugą edycją zabawy w której można wygrać ekspres.

Na czym polega ten konkurs i co należy zrobić by wygrać ekspres do kawy?

Tak jak poprzednia część zabawy, tak i ta jest darmowa. Za zgłoszenie się do zabawy nic nie płacisz, a dzięki zgłoszeniu masz szansę wygrać wartościową nagrodę.
Aby wziąć udział w tym konkursie, należy wykonać bardzo proste zadanie które nie zajmie ci dużo czasu. Zadaniem tym jest wypełnienie formularza, wypełnij go poprawnie by dostać się do konkursu i mieć szansę na wygraną. Następnie po dokonaniu tej czynności, należy poczekać na zakończenie tej edycji zabawy i rozlosowanie nagród.

Jaki ekspres do kawy można wygrać w tym konkursie?

Jak zapewnie się domyślasz po nazwie tego postu, nagrodą jest ciśnieniowy ekspres do kawy Krups Nescafe Dolce Gusto Circolo z dodatkami takimi jak kawa Nestle Latte Macchiato oraz czekolada Nestle Chococino.
Łączna wartość pojedynczego takiego zestawu wynosi 550 złotych, a takich zestawów jest kilkadziesiąt, co znaczy że w zabawie zwycięzców będzie wielu.
Nie trać czasu i weź udział, tym bardziej że i tak nic nie tracisz, a za to możesz sporo zyskać.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments