Wygraj doładowanie do swojej sieci za darmo

doładowania telefonuChciałbyś wygrać doładowanie do swojej sieci ale nie wiesz w jakim konkursie wziąć udział by te doładowanie rzeczywiście wygrać? Przedstawiamy ci bardzo dobry konkurs w którym można wygrać co miesiąc doładowanie do swojej sieci komórkowej.

Konkurs ten jest bardzo prosty, wystarczy się do niego zapisać i oczekiwać co miesięcznego losowania zwycięzców. Zabawa ta jest darmowa i jest to już 2 edycja tego konkursu internetowego.

Jak wziąć udział w konkursie z doładowaniami?

To bardzo proste, wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową konkursu, a w następnym kroku dokonasz zapisu. Zapisu w konkursie dokonasz dzięki wypełnieniu poprawnie formularza konkursowego. W tym formularzu wybierz też sieć telefonii komórkowej do jakiej chciałbyś otrzymać darmowe doładowanie. Po zgłoszeniu się w zabawie, oczekuj na losowanie i postępuj zgodnie z pozostałymi instrukcjami zabawy konkursowej. Konkurs został zorganizowany przez serwis „Zgarnij Doładowanie” oraz firmę P4 Sp. z o.o, czyli sieć Play.

Jakie doładowania można wygrać?

W tej zabawie masz szansę zdobyć doładowania o wartości 20, 50, 100, 150 i 200 złotych do sieci Play, Orange, T-Mobile i Plus GSM.
Jeżeli uda ci się wygrać doładowanie w losowaniu co miesięcznym, zostaniesz o tym powiadomiony przez email i telefonicznie, a na twoim koncie w telefonie zostanie dodane wygrane doładowanie o wylosowanej kwocie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments