Wygraj ekspres do kawy Krups Nescafe Dolce Gusto Circolo!

ekspres do kawyLubisz pić kawę? Każdego dnia wiele ludzi na całym świecie wstaje z rana i sięga po filiżankę gorącej kawy.
Kawę można przyrządzać na wiele sposobów począwszy od przyrządzania ręcznego, a kończąc na przyrządzaniu przez urządzenia. Tymi urządzeniami są ekspresy do kawy, pozwalają one nam w szybki i łatwy sposób zrobić kawę. Ten konkurs internetowy jaki chcemy wam zaprezentować będzie dotyczył właśnie ekspresów do przyrządzania kawy.

O co chodzi w tym konkursie i jakie są jego zasady?

Ten konkurs internetowy jest darmowy, każdy kto weźmie w nim udział będzie miał szanse wygrać cenne nagrody i to nie ponosząc żadnych kosztów.
Zabawa konkursowa polega na wzięciu udziału poprzez wypełnienie darmowego formularza konkursowego, formularz należy wypełnić poprawnie by mieć szansę na wygraną, każdy źle wypełniony wniosek o udział w konkursie zostanie odrzucony. Sam formularz nie jest skomplikowany, wystarczy wypełnić kilka pól i kliknąć na przycisk zagram, dalej już poprowadzi was kreator konkursowy.

Jaka nagroda jest do wygrania w tym konkursie internetowym?

Nagrodami w tym konkursie online są jak już wcześniej wspomnieliśmy ekspresy do kawy wysokiej jakości i bardzo znanej firmy.
Tak więc do wygrania są trzy zestawy ekspresów do kawy Krups Nescafe Dolce Gusto Circolo KP5000, do tego jeszcze kawa Nestle Latte Macchiato oraz czekolada Nestle Chococino, to wszystko jest warte 550 zł za każdy zestaw osobno.
Nagrody naszym zdaniem jak i pewnie waszym są bardzo fajne, taki ekspres do robienia kawy przydał by się w każdym domu. Tak więc zapraszamy do wzięcia udziału w tym darmowym konkursie online.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments