Wygraj ekspres do kawy Saeco Philips Intelia Class HD8752

kawaKolejny konkurs internetowy od serwisu Wygrywasz i firm Schober oraz Fifestyle ISV, tym razem można wygrać nowoczesny i funkcjonalny ekspres do kawy.
Ten konkurs polega dokładnie na tym samym co poprzednie, dotyczące tabletów i smart fonów, jednak tu, należy wybrać jaką kawę najbardziej lubisz pić.

Jak wygrać ekspres do kawy?

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie Wygrywasz i zdobyć nowoczesny ekspres do kawy, to wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową konkursu, a następnie wybierzesz kawę jaką najbardziej lubisz pić.
Do wyboru masz kawę rozpuszczalną i kawę ziarnistą, zdecyduj i wybierz najlepszą. Po dokonaniu wyboru, wypełnij poprawnie formularz konkursowy. Pamiętaj, by formularz wypełnić prawidłowo.

Jaki ekspres można wygrać i czy do wygrania jest również kawa?

W konkursie masz szansę zdobyć nowoczesny ekspres do kawy Saeco Philips Intelia Class HD8752/49. Dodatkowo, są także nagrody pocieszenia w postaci kawy, jeżeli nie uda ci się wygrać ekspresu do kawy, to możliwe jest, że otrzymasz wybraną przez ciebie kawę ziarnistą lub rozpuszczalną firmy Nescafe w ilości 1000 opakowań.
Konkurs ten jest darmowy i dla każdego kto lubi pić kawę i chciałby posiadać u siebie w domu nowoczesny ekspres do kawy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments