Wygraj gadżety militarne, druga edycja

gadżety militarneFascynuje cię broń? Interesujesz się militariami i gadżetami wojennymi? Jeżeli tak to ten konkurs jest z pewnością dla ciebie!
Jakiś czas temu, kilka tygodni temu przedstawialiśmy wam pierwszą edycję tego konkursu. Zabawa ta jest zorganizowana przede wszystkim dla mężczyzn, ale zapewne znajdą się także kobiety, których interesują militaria lub zajmują się tym zawodowo.

Tak więc na czym polega konkurs internetowy o militariach?

Konkurs został stworzony przez firmę OffersClick, kilka zabaw organizowanych przez tą firmę już opisywaliśmy, więc jak często odwiedzasz nasz serwis to zapewne wiesz czym ta firma się zajmuje.
Udział w konkursie jest darmowy, ale aby wziąć w nim udział należy wykonać bardzo proste zadanie konkursowe. Zadanie te polega na przejściu na stronę konkursu, a następnie dokonania zgłoszenia w zabawie, zgłosisz się poprzez wypełnienie krótkiego formularza. Formularz ten należy wypełnić prawidłowo, bo jest on konieczny do zakwalifikowania się w zabawie. Po wykonaniu tego zadania należy poczekać jakiś czas na zakończenie konkursu. Po zakończeniu zostaną rozlosowane nagrody. Jeżeli wygrasz, organizator zabawy powiadomi cię o tym poprzez wiadomość którą wyśle pocztą Email.

Jakie nagrody militarne masz szansę wygrać?

Nagrody te nie różnią się niczym od poprzedniej wersji konkursu, wszystkie nagrody są dokładnie takie same jak w pierwszej edycji zabawy o militariach.
Do wygrania są kupony na zakup militarii o wartości 1000 złotych, czyli różnych gadżetów wojskowych takich jak:
Atrapy prawdziwej broni
Kamizelki oraz odzież wojskową
Plecaki
Noże
Oczywiście gadżetów tych jest bardzo dużo i nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich w jednym wpisie, ale naprawdę przedmioty te są bardzo fajne. Każdy miłośnik militarii znajdzie coś dla siebie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments