Wygraj iPad 3 lub smartfon HTC Radar

tablet apple ipad 3Zapewne słyszałeś o nowej premierze nowego tabletu od firmy Apple iPad 3, jest to doskonałe narzędzie do surfowania po Internecie, oglądania filmów, słuchania muzyki, a przede wszystkim do pracy. Tablety firmy Apple są niezwykle szybkie i bardzo starannie wykonane, co wpływa pozytywnie na cały sprzęt.

W związku z tym iż premiera iPada 3 miała miejsce nie tak dawno, sieć telefonii komórkowej i bezprzewodowego Internetu LTE Plus, postanowił zorganizować bardzo ciekawy konkurs internetowy, gdzie oprócz tabletu można zdobyć także telefony komórkowe. Konkursy sieci komórkowych są bardzo popularne w śród internautów. Nie da się nie zauważyć coraz większego zainteresowania tego typu przedsięwzięciami. Wiadomo darmowe tablety i telefony nie wpadają nam codziennie, niektórym jest bardzo ciężko cokolwiek w życiu wygrać.

Na czym polega konkurs Plusa z Ipadem 3?

Otóż konkurs został zorganizowany dla wszystkich, jeżeli i ty chcesz zdobyć tablet lub telefon za free, to postępuj zgodnie z tym wpisem. Jeżeli postanowisz wziąć udział w zabawie to, wejdź na stronę konkursową Plusa, tam ujrzysz 3 bardzo cenne nagrody do wygrania, wybierz jedną z nich, a następnie przejdź dalej. Pamiętaj! Liczba nagród jest ograniczona, więc należy się spieszyć jeżeli masz zamiar wygrać wybraną przez siebie nagrodę. Po przejściu do drugiego etapu zabawy zarejestruj się, w tym celu wypełnij prosty formularz, wypełnij go poprawnie. Po wykonaniu tego zadania, należy poczekać na rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród.

Jakie nagrody mogę zdobyć biorąc udział w zabawie Plusa?

Nagród do wygrania jest trzy, są to 2 smartfony i tablet, oczywiście nagród jest dość sporo i nie jedna osoba otrzyma prezent w postaci tabletu czy telefonu w zamian za udział w konkursie. Tak więc zgarnąć możesz tablet Apple iPad 3, iPhone 4G oraz telefon HTC Radar. Dzięki wygranej będziesz mógł cieszyć się nowym sprzętem, który jest wart naprawdę spore pieniądze.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments