Wygraj iPada2 lub Samsunga Galaxy Tab w konkursie badania tabletów

wygraj ipada 2Jakiś czas temu opisywaliśmy konkurs w którym można wygrać tablety, dziś zaś przedstawimy drugą edycję tej samej zabawy konkursowej co kilkadziesiąt dni temu.
Jak zapewne się domyślasz, jeżeli brałeś udział w poprzedniej zabawie to wiesz że do druga edycja Ogólnopolskiego badania rynku tabletów. Zasady konkursu nie zmieniły się zbytnio, a praktycznie są one takie same.

Co musisz zrobić by wygrać tablet?

Pytanie jest bardzo proste, tak samo jak i odpowiedź na nie jest bardzo prosta. Abyś mógł wygrać tablet, musisz przejść na witrynę konkursu i zgłosić się do zabawy. Zgłoszenie swoje oddajesz za pomocą wypełnienia prostego formularza zgłoszeniowego, ważne byś wypełnił go poprawnie. Poprawne wypełnienie zgłoszenia daje gwarancję na udział w tym darmowym konkursie internetowym. Zgłoszenie tą metodą nie zajmie ci dużo czasu.

Jakie nagrody możesz wygrać w tym konkursie online?

Tu odpowiedź na to pytanie jest też bardzo prosta, tak jak w tytule tego wpisu wygrać możesz tablety wysokiej jakości, warte około 3000 złotych każdy.
Tak więc, jak weźmiesz udział w konkursie to będziesz miał szansę wygrać nowoczesny tablet iPad2 lub Samsung Galaxy Tab.

Jakie są zasady tego konkursu internetowego?

Zasady też są bardzo proste, po zgłoszeniu się do zabawy należy odczekać na zakończenie i losowanie nagród. Nagrody te zostaną rozlosowane między uczestników zabawy i wysłane do nich kurierem, po poprzedniej konsultacji wysyłki paczki z nagrodą.
Udział w tym konkursie jest darmowy i dla każdego kto potrzebuje nowego tabletu lub po prostu chciałby mieć taki sprzęt, więc jeżeli chciałbyś mieć iPada lub Samsunga Galaxy Tab, to weź udział w zabawie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments