Wygraj iPhone 4S lub MacBooka od Apple

telefon iphoneW ostatnim czasie na stronie e-korzyści pojawił się nowy konkurs zorganizowany przez Apple, dotyczący marki Apple. Konkurs o tyle jest ciekawy iż mamy do wyboru jedną z pośród trzech nagród którą możemy zdobyć.

Sam udział w zabawie jest darmowy i nie jest trudny, polega on na odpowiedzeniu w ankiecie na kilka pytań dotyczących marki Apple i produktów produkowanych przez tę firmę. Jak zapewne wiesz marka Apple istnieje na rynku już od dość długiego czasu, i zasłynęła sobie tym iż wyprodukowała telefony iPhone oraz eleganckie tablety iPady. I to właśnie tymi dwoma produktami podbiła serca konsumentów.

Jak wziąć udział w konkursie Apple i wygrać?

Jeżeli zainteresował cię ten konkurs internetowy i chciałbyś w nim wziąć swój udział, to dzięki poradom w tym artykule, będziesz miał spore szanse na zdobycie jednej z trzech nagród. Pierwszym twoim krokiem będzie przejście na stronę internetową konkursu, zrobisz to jedynie dzięki naszej witrynie, w tedy będziesz miał pewność iż przeszedłeś na właściwą podstronę z właściwym konkursem. Następnie wybierz jedną z pośród trzech nagród dostępnych na stronie, a po wybraniu odpowiedz na kilka pytań z ankiety. Następnie wypełnij poprawnie formularz potwierdzający udział i oczekuj na wynik konkursu.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie Apple?

Nagród do zdobycia jest trzy gatunki, są to:
iPhone 4S
MacBook
iPad 2
Każda z tych nagród jest bardzo cenna a ich wartość wacha się między 1500 zł, a 3500 złotych. Jedna z trzech nagród może być twoja, jeżeli tylko weźmiesz udział w zabawie Apple.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dawid
dawid
8 lipca 2014 09:18

Dawid wygraj iPhone 4s