Wygraj kamerę cyfrową lub aparat fotograficzny Sony

sony kamera cyfrowa z aparatemJesteś fotografem, lub lubisz kręcić amatorskie filmiki wideo? Jeżeli tak to potrzebujesz do tego profesjonalnego sprzętu, w zależności co robisz, czy robisz zdjęcia, czy też kręcisz filmiki np. z wakacji, dobry aparat lub kamera jest niezastąpiona.

Wiadomo kamery i aparaty mamy w swoich telefonach komórkowych i smart fonach, jednak nie dają one tylu możliwości co profesjonalny sprzęt. Jeżeli posiadasz swój aparat lub kamerę cyfrową to dobrze, jednak zapewne przydał by ci się nowy sprzęt. A jeżeli nie posiadasz swojego własnego sprzętu, a chciałbyś zająć się fotografią itp. To tym lepiej, bo mamy dla ciebie specjalny konkurs internetowy zorganizowany przez serwis „Wybierasz-Wygrywasz”. Konkurs ten dotyczy właśnie tematyki o której wspomnieliśmy, a do wygrania są na prawdę cenne nagrody.

Zdobądź aparat fotograficzny lub kamerę cyfrową, wybór należy tylko do ciebie!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie który teraz opisujemy, to przejdź na witrynę zabawy, a następnie dokonaj wyboru nagrody jaką chcesz zgarnąć. Po wybraniu przedmiotu zarejestruj się w konkursie poprzez wypełnienie prostego formularza, wypełnij go poprawnie by wejść do zabawy. Pamiętaj! Każdy nie odpowiednio wypełniony formularz jest kasowany przez system.

Jaki aparat i kamerę możesz wygrać w tym konkursie internetowym?

Nagród do wygrania są dwa typy, jest to profesjonalna kamera cyfrowa i perfekcyjny aparat fotograficzny. Za pomocą lustrzanki zrobisz przepiękne zdjęcia, a dzięki kamerze nagrasz najwspanialsze chwile z twojego życia i inne wydarzenia. Tak więc jeżeli weźmiesz udział w zabawie to masz szansę na wygranie Aparatu Sony Cyber-shot DSC-HX200V 18.2 megapixel oraz kamerę cyfrową Sony HDR-PJ200E z projektorem, projektor umożliwi ci wyświetlanie filmów na ścianie lub dowolnej płaskiej powierzchni. Nagrody te są warte od 1499 zł do 1799 zł.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments